Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha fulladok, ez normális?

Néha fulladok, ez normális?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 35. hét végén, és néhány napja nehezebben kapok levegőt. Nem minden nap, de már többször előfordult. Tudom, hogy ilyenkor már nagy a baba és nyomja a rekeszizmot, de tudnátok valami ötletes megoldást ajánlani erre? Ilyenkor szoktam 2 kört sétálni a lakásban, hogy picit lejjebb menjen a manó, de éjszaka nem nagyon akarom a lakást járni :-)

Előre is köszi a segítségeteket.


2008. jún. 21. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ezt éjjel tapasztalod inkább, akkor azt tudnám tanácsolni, ami nekem is segített, hogy elég nagy párnák kerültek a fejem alá, hogy olyan 35fokban legyél minimum, vagy nem tom pontosan hány fokban, de ne vízszint, és én nem tudtam, nem tudok háton feküdni, mert akkor tényleg fulladok. Csak oldalt, és az is inkább a bal oldalam. Hátha segít. No meg a nyitott ablak is segít, ha más nem a friss levegő érzete :)

Remélem segíthettem. Kitartás! Ha nem változik sehogy akkor azért említsd meg az orvosnak.

40 hetes 1 napos kismama

2008. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!