Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen, pontosan, a terhesség...

Milyen, pontosan, a terhesség alatti mensi?

Figyelt kérdés

Második babámat várom, 11hetes vagyok. Most ill 1hónapja, nagyon enyhe (maszatoló) vérzést tapasztalok, görcs, fájdalom nélkül. Először szex után jelentkezett (ezzel kapcsoltam össze), most viszont minden előzmény nélkül. Ez a 2nap, és talán még mindig van egy kicsi friss vér. Hétfőn megyek dokihoz.

Lehet ilyen a mensi?


2008. jún. 21. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet!Én novemberben estem teherbe de még decemberben megvolt.Iyen maszatolós volt nekem is.
2008. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pontosan akkor amikor egyébként is megjönne. Midenképpen említsd meg a dokinak, amíg zárt a méhszáj addig mindent megenged, ha gondot lát lehet no sex lesz, de ez hétfőn kiderül, addig pedig nem lesz gond. Esetleg ha rosszabbodik akkor keress fel egy szülészeti ambulanciát.
2008. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egy picit megnyugodtam, de azt hiszem inkább elmegyek még ma a dokihoz. Úgyis igazán az UH után fogok megnyugodni... Remélem nincs semmi baj a babámmal. :((
2008. jún. 21. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!