Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kalciumot és a magnéziumot...

A kalciumot és a magnéziumot lehet együtt szedni?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy minimum 3órának kell eltelnie a kettő szedése között, de már olvastam olyat is, hogy együtt kell őket bevennimivel segítik egymás felszívódását. Most akkor hogy van ez???
2008. jún. 21. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Együtt,sőt a calcium nem tud a csontokbabeépülnia magnézium nélkül.HA nem kap magnéziumot akkor csak átmegy a szervezeteden.Együtt szedd az a legjobb ha olyan készítményt szedsz ami komplex,tehát mindkettőt atrtalmazza együtt.
2008. jún. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy egyszerre nem lehet, amikor az izületeim miatt kellett akkor nem engedték egyszerre..várd ki ezt a 3 órát.nekem is kb annyit kellett.
2008. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A vas és a magnézium üti egymást, ott kell eltelnie 3 órának...
2008. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
9%
Van olyan tabletta, amiben mindkettő van. Ha nem lehetne együtt szedni, akkor mi értelme lenne?
2010. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
2013. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2013. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
nah marhajó, akkor most kinek van igaza...
2013. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!