Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetes vagyok. Felpüffedt az...

36hetes vagyok. Felpüffedt az arcom, és a szám. A hasam kezd leereszkedni. Meddig húzhatom még? Remélem még 2 hetem azért van.

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az utolsó hónpban produkáltam ezeket a tüneteket. 1 héttel a kiírt időpont elött szültem



Dia

2008. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Szia. A legtöbb kismamának vannak hasonló tünetei. A legjobb megoldás ilyenkor odafigyelni az étkezésre. Só- és fűszerszegény étrend, sok fehérje- natur tejtermék, hús. Gyümlcs és zöldség. Utóbbit akár nyersen rágcsálni. Hetente 1x gyümölcsnapot tarthatsz.Ezen a napon 1 kg alma, 1 zsemle, 1-2 főtt tojás a megengedett. Nagyon sok víztől szabadulhatsz meg így. A Te közérzeted is jobb lesz, akár kiírás napjáig érhet a pocaklakó és a szülésnél felléphető rizikót is lényegesen csökkentheted ill.megelőzheted.
2008. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia!Nekem a lábam meg a kezem vizesedik nagyon,de azt mondta a doki ez nem a sótól,fűszertől vagy cukortól van.Egyszerűen lelassul az anyagcserénk.Én is szenvedek a lábammal,mert tényleg akkora,hogy fel sem tudom venni a cipőimet,nekem a dinnye kicsit bejött az enyhén vízhajtó hatású.a diétával azért vigyázz sztem ekkor már.Én biztos rosszul lennék egy ilyen gyümi napon amit az előttem szóló javasolt,így is savasodom hátha csak azt ennék egéyz nap.Igyál sok folyadékot amúgy.36hetes kismama
2008. jún. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!