Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet 7 hetes terhesen...

Hogy lehet 7 hetes terhesen az hogy sokkal halványabb teszteteket csináltam mint 5 hetesen? Baj lehet? Facelle teszt volt mostani.

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Minek tesztelsz!? Orvos mit mondott!?

Ugyan olyannal kell tesztelni mint amivel először teszteltél, s akkor látod erősödött-e a csík!

2013. jún. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha a doki azt mondta, hogy terhes vagy, akkor az vagy. Egyébként nem értem,hogy minek kell annyi tesztet csinálni, elég egy. Ha azon látod, hogy pozitív, akkor doki, ő megmondja. Ennyi. Ha nem vagy biztos a tesztben, max akkor. Hét hetes terhességnél simán elküldenek amúgy is ultrahangra, ott meg szépen látszik. Nekem is így volt, hogy manuálisan nem tudta pontosan, de az ultrahang megmutatta a hét hetes terhességet.
2013. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Voltam dokinál 5 hetesen petezsák volt 10 mm-es.

De kiváncsiságból meg aggódok is csak 20-án megyek ujra akor rendelt vissza doki és május 30-án voltam azért az hosszú idő kivárni főleg hogy egy babát már elvesztettem .

2013. jún. 9. 10:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan, mint amikor megmérem a vércukromat, majd még egyszer, hogy tényleg annyi-e, és más érték jön ki. :-) Na, azóta nem csinálok ilyet, csak egyszer mérek. Nekem a terhességi tesztek ugyanígy működtek, mielőtt még orvoshoz mentem volna csináltam vagy 10 db-ot különböző napokon, és mindig az azonos márkákat kellett összehasonlítani, mert az a mérvadó. Az x-epil mindig halvány volt pl.; Emlékszem én is ilyen aggódós voltam, mi 6 évet vártunk a babára, majd meglátod elmúlik ez az aggodalom és természetes lesz hogy várandós vagy, és nem fogod érteni miért aggódtál az elején.
2013. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom :)

Köszi neked is :)

2013. jún. 9. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem hogy mi volt volt baba?
2021. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!