Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha van kedvetek, tippelnétek?...

Ha van kedvetek, tippelnétek? Hány hetes lehetek? Kisfiút, vagy kislányt várok? Hány kg vagyok, és mennyit híztam?

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos a kepfeltoltes.hu-n most valamiért nem engedte feltölteni a képet, csak itt.



2013. jún. 3. 22:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
28 het, kislany, 60kg lehetsz. Sok boldogsagot!
2013. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja, es ha mar igy kerdezted, ird meg legyszi azt is hany kg vagy most, es azt is, mennyi ebbol a plusz.
2013. jún. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34.het lany
2013. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Most, hogy érkezett még elég sok válasz, elárulom. 17 hetes vagyok, és talán a 12 hetes UH szerint kisfiú lehet, de nagyon bizonytalannak mondták.

47 kg-ról kezdtem, és most 50 vagyok. (Becsapós, és igazatok van, hogy nem is igazán látszódik a képen, nagyon könnyűek a csontjaim.)

Köszönöm a jókívánságokat, nektek is jó babavárást! :)

2013. jún. 4. 15:08
 15/18 anonim ***** válasza:

17. hét?? Basszus jó nagy pocid van, én majdnem ekkorával mentem szülni :))


Boldog babavárást!

2013. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hu, tenyleg jo nagy hasad van! Elso baba? Magamhoz viszonyitottam, 19 hetes vagyok, igy tippeltem neked 28-at, es az en hasamra is azt mondjak nagy. Ket hete kerdezte egy 3 gyerekes anyuka, h a 6. honapban vagyok-e... Azt gondoltam, h konnyu lehetsz, vekonynak tunsz es alacsony is vagy. Valoszinuleg a vekonysagod miatt tunik nagyobbnak a hasad, szoval ez szerintem ilyen optikai dolog lehet. Boldog babavarast! ;-)
2013. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én 16 hetes vagyok és senki meg nem mondaná rólam, hogy babát varok. Pedig nem vagyok egy nagy darab inkább olyan átlagos 165cm/62kg. Bár szeretném ha már látszódna a pocakom, de téged sem irigyellek, mert biztos jó nagyra nől majd a pocid. :D Vigyázz magadra és a picire!
2013. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 22 hetes és még azt gondoltam, hogy nagy hasam van:-) Te rajtam is túlteszel ezek szerint.

Biztos azért látszik nagyobbnak, mert vékonyak vagyunk, végülis a hátunkon nem gömbölyödhet:-)

2013. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!