Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetesen normális, hogy...

36hetesen normális, hogy állandóan aludnék?

Figyelt kérdés
Vagy így készül a szervezetem a szülésre?Elég nagy a pocim és elég nehezen megy vele már minden,3-3.5kilo körül saccolták a babát,nem érzem fáradtnak magamat de jó vízszintbe lenni,de akkor el is alszok.Jó ez így?Volt valakinek ilyen?Szedek vasat elvileg nem vagyok vérszegény sem..
2008. jún. 19. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én holnap leszek 40 hetes, de egy hete velem is ez van, nem tudom minek tudható be, de kihasználom az alkalmat és alszok. Hiszen mi van ha éjjel jön rám a szűlhetnék.. akkor igencsak jól fog jönni hogy pihentem nappal és aluszkáltam két órácskát. Addig örülj amíg tudsz feküdni, mert nekem voltak olyan napjaim amikor se feküdni, se ülni nem bírtam, fent meg már annyit voltam hogy a lábam majd szétpukkant.

Pihengess csak tudja a szervezet hogy mire van szüksége. Nekem is mindig tudta... mikor vashiányopm volt nagyon kívántam az olyan dolgokat amikben van vas.. jó nem? Szüksége van rá a szervezetednek! Kitartás! ;) Könnyű szűlést!

2008. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen! Teljesen normális én is így voltam az utólsó pár hétben. Ez azért van így mert a szervezeted így készül fel a szülésre. És arra, hogy előtte kipihend magad, hiszen utána nem bizstos, hogy pár óránál többet tudsz majd pihenni a baba mellett, de ez sem biztos, mert az én kislányom pldául öt hetes koráig is csak egyszer ébresztett éjszaka, azóta pedig este tíztől reggel hatig végigalussza az éjszakát! De addig pihenj amíg lehetőséged van rá! Boldog babázást kívánok: Tina
2008. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,már azt hittem én lustultam el:)
2008. jún. 19. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!