Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen mutat biztosat a...

Hány hetesen mutat biztosat a teszt?

Figyelt kérdés
Nekem minden tünetem meg van, mégis negatív a tesztem. Júni.2-án jött meg két napra összesen, előtte 4 nappal voltunk együtt a párommal. Júli2-án esedékes a következő. De egy hete feszít a hasam, először szurkált, de most csak feszül. Fáj a derekam, a mellem, zavarnak a hangok, szédülök. Nődoki látott múlt héten,beteg nem vagyok.Olyan, mintha meg akarna jönni. Minden választ köszönök! :-)
2008. jún. 19. 14:05
 1/8 A kérdező kommentje:
És egész nap olyan fáradt vagyok, minha kicsavartak volna. És ez napról napra erősödik.
2008. jún. 19. 14:07
 2/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb tesz már a várható menszesz előtt 2-3 nappal kimutatja a terhességet, mert a Hcg hormon a teherbeesésétől kezdve folyamatosan termelődik. Nem írtad hány naposak a ciklusaid. Ha 28 naposat veszünk, akkor a ciklus középső 3 napja a legvalószínűbb a teherbeesésre, de előfordul, hogy korábban vagy később van peteérés. Elvileg már túl voltál a peteérésen, mikor együtt voltatok, de biztosra nem lehet tudni. Mielőtt meg kellen jönnie júli 2-án előtte 2-3 nappal próbálj meg még egy tesztet és ha az is negatív, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy, még ha most olyan tüneteid vannak. Néhány tüneted lehet az időjárásváltozás miatt is, úgyhogy majd meglátjuk.

Ha mégsem lennél terhes, akkor további sikeres próbálkozást kívánok

15 heteske

2008. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


A teszt az esedékes menstruáció első napjától már ki tudja mutatni a babát.

Elég koraiak a tüneteid.


Szorítok

2008. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én is az elején amikor még nem is gondoltam volna hogy + lesz a teszt, olyan fáradt voltam hogy csak ledőltem és már el is aludtam, és reggelig fel se lehetett kelteni! :) szerintem azért várj még a nemvártig, akkor mutat majd pontosat a tesz, most még szerintem - lenne.

sok szerencsét! :)

2008. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem mensi elott 3 nappal jelezte a teszt (10-es erzekenysegu).

27 heteske :)

2008. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
29-30 naposak, most a 20. nap körül járok. De nagyon rosszul érzem magam. Még soha nem voltam így. Elég érzékeny vagyok, a peteérést s mindig megérzem. Lehetséges, hogy baba van a dologban? Szeretném...
2008. jún. 19. 14:18
 7/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm a jókívánságokat! Boldog babavárást mindenkinek! :-)
2008. jún. 19. 14:19
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon korán jöttek a tünetek. Nagyon rosszul voltam, még a mensi előtt. Ha a testhőd megemelkedett maradt (37, vagy fölötte), akkor valószínű baba lesz:-)

Legalábbis én innen is sejtettem.... és igazam lett!

Itt a pocaklakó:-)

2008. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!