Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti műtét esetén...

Terhesség alatti műtét esetén mennyit illik adni az orvosnak és az ápolónőnek?

Figyelt kérdés
Várandósan kell műteni, úgy, hogy vigyáz közben a babára. Mennyit illik adni ilyenkor? És a nővérnek, aki mellettem lesz? Soha nem voltam még kórházban, nem ismerem a szokásokat. Ti mennyit adnátok? Mikor? Hogyan?

2013. jún. 1. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Függ attól hogy milyen műtétről beszélünk??
2013. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ciszta eltávolítás. Nem laparoszkópos eljárással, sima hasi műtéttel.
2013. jún. 1. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ezt bebuktad, mert legalizálták a hálapénzt.

Kérdező: Annyit adj, amennyit jónak látsz, és amennyi futja rá.

2013. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Jajj, de bebuktam. Majd elsullyedek. Nekem szerencsere nem okozna gondot, h £2000-ot odacsusztassak, csak pont azok miatt erzem ezt a duhot, akik nem tehetik meg. Es ok erzik ezt a kerdest nyomasztonak. Engem is zavartak mar szinte el a kardiologiarol meg otthon, de ha hazamegyek, tuti csobe huzom a dokit. Mert, ha ugyanezt eljatssza, akkor atadom a boritekot es mar besetalt a csapdamba. Mert itt mar bizonyithato a diszkriminativ magatartasa, te 0stoba, ha legalis, ha nem.
2013. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha az érdekelne,kinek mi a véleménye a hálapénzről,akkor ezt kérdezem. De nem érdekel. Létezik, kimondatlan elvárás, én pedig a dimenziókra lettem volna kíváncsi, kb. mennyi a tarifa. Eddig egyetlen számot nem kaptam. Ha lenne fogalmam róla, hogy mennek a dolgok, akkor adnék,amennyit gondolok. A kérdés azért került ki, mert nem gondolok összegre. Fogalmam sincs mi alapján dönthetnék. Várom olyanok válaszát,akik voltak hasonló helyzetben a közelmúltban.
2013. jún. 2. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!