Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom ma kórházba került....

A párom ma kórházba került. Tiszta ideg vagyok, folyamatosan keményedek. Mit csináljak, ha pont most indul be a szülés?

Figyelt kérdés

A párom ma leesett a létráról, kórházban van. Próbálok megnyugodni, de egyszerűen nem megy. Nagyon csúnyán megsérült a lába. Azóta egyfolytában görcsöl a hasam, bár nem erősen, és keményedek is. Sokszor belenyilall a hüvelyembe is. Félek, hogy ma éjjel beindul a szülés. Senki nincs itthon, bár a barátaink mondták, hogy bármikor szólhatok, de mi van, ha hírtelen rosszul leszek vagy valami?

Jaaaaaaaaajjjjjj, de parázok!!

39 hetes vagyok!


2009. okt. 6. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugodj meg!!!

A telefon mindig legyen nálad, az megnyugtat!

A férjed nincs életveszélyben, helyre fog jönni, sőt nézd a "jó oldalát" ha ezt mondhatom így-gondolom dolgozni még nem fog, legalább otthon lesz veletek kicsit, mikor megjöttök a kórházból!:-)))

Ja beindul a szülés az sem két perc, bőven van időd hívni akár mentőt, akár a barátaidat!A mentő kézségesen jön érted, nem kell izgulnod.

SEmmi okod félni, nyugodj meg, olvass, tévézz, vagy menj sétálni egyet!!!

Ha tudsz hívj fel valakit, beszélgess, vagy valaki menjen el hozzád, hogy nyugodtabb legyél. Erre még egy barát is képes, vagy rokon, szomszéd...

2009. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, a párod rendbe fog jönni, és nemsokára csak rossz emlék lesz ez a nap!!

Tereld el a figyelmedet, TV, zene, könyv, csevegés barátnőkkel, anyuval, stb!

2009. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

39 hetessen mert is vagy egyedul nem bir valaki ott aludni nalatok?Semmi felekepp ne maradj egyedul!!!!!

Egyaltalan nem jo most egyedul lenned hivj el egy baratot vagy baratnot aki veled maradhat es beszelgethetsz vele.

Az en parom is bekerult a korhazba sajnos neki sokal komolyabb baja volt olyan magas volt a cukorszintje hogy csodalkoztak az orvosok hogy sajat laban ment be a korhazba es nem esett komaba.Nem igazan lehet ezt megerteni ha nem kerul hasonlo helyzetbe az ember.

Nekem harom napra ra beindult a szules vegul is ideje volt amugy is.

De az utana jovoket nem kivanom senkinek.Egy edesanyanak es edesapanak a legszeb dolog az eleteben ha a gyermeket egyutt hozhassak haza a korhazbol.Nekunk ez nem adatott meg sajnos neki a gyogyulasa erdekeben bent kellett maradnia mi hazajohettunk, azokat a pillanatokat amig elek el nem felejtem amikor mi elmegyunk o meg sirva nez utanunk pedig nem egy siros fajta.Meg neha most is elbogom magam ha eszembe jut.Utanna nem akartam senkit latni mig o haza nem jott.Az a ket nap maga volt a pokol.

Mindezt csak azert meselem el hogy legyel felkeszulve hogy sajnos ez is elofordulhat es ne maradj egyedul semi felekepp!!! Nem szabad hogy streszelj es ha veletlen te is hasonlo helyzetbe kerulsz ne keseredj el legy nagyon eros most neked kell vigyaznod magatokra!

2009. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a nyugtatást!

Kedves utolsó válaszadó!

Anyum már nem él, apum éjszakás,keresztanyám szintén, tesóm külföldön. Két barátnőm van, az egyiknek 3 hónapos a babája, a másik a világ végén lakik. Ezért nem alszik itt senki. A közös barátaink ált. fiúk, őket meg csak nem kérem meg ilyenre, a párjaikat pedig szintén nem.

Nagyon sajnálom a veletek történteket,még én is megkönnyeztem.Remélem azóta már minden rendben van és boldogok vagytok a babával. Ebből látszik, hogy milyen kicsi az ember...

2009. okt. 6. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!