Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet a terhesség alatti...

Hogy lehet a terhesség alatti hányásokat enyhíteni, ritkítani?

Figyelt kérdés
Van egy kedves kis barátnőm, most várja a második babát. Már nagyon sajnálom szegényt mert naponta többször is hány. Megkíván valamit, vagy csak szimplán eszik, és miután végzett az étkezéssel, rögtön megy és kirókáz magából mindent. Már rossz belegondolni is, hogy hetek óta semmi nem marad meg benne. Nincs valami módszer amivel ritkítani lehetne ezeket a hányásokat? Úgy tudom, szed b6 vitamint, de nem használ.
2009. okt. 6. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyen kekszet vagy kenyérhéjat! Ha szed terhes vitamint, váltson, mert lehet attól is, ha nem jön be neki!
2009. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az elsö irta!És a cola is segit(kis mennyiségben)
2009. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Többször keveset kell enni. Én a következőket olvastam: borsmentatea vagy gyömbértea langyosan. Olajos magvak, pl. tökmag. Citrom szagolgatása, nyalogatása.

Nekem a tökmag egész jó volt. De ha már hosszabb ideje nem marad meg benne semmi, az nem játék, mondani kell az orvosnak. Ismertem olyat, akit emiatt be is fektettek.

2009. okt. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!