Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fogom érezni a pocakom?

Mikor fogom érezni a pocakom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 10 hetes kismama vagyok. Mikor fogom érezni a kismanómat? Mikor fogom érezni a pocakomban, és utána mikor fog megmozdulni úgy hogy én is érezzem? nagyon várom már.
2008. jún. 19. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
szia,én most kezdtem a 15. hetet.ha akarsz várlak msn-en,irj mailt.:Dén kb 13 héttl érzem hogy néha napi 1-2-szer fesziti ki a hasam..és tegnap bár nekem második baba megfordult.:Dhamarosan meg érzed és nincs szebb érzés ennél.
2008. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szíja!Én 16 hetes érztem őt elöször!Nagyon szuper érzés!!Ennél szebb nincsen!Érzeni azt aki bellölünk jött létre.Olyan cuki mindig ki kopog,hahó én vagyok ám:))Szóval párhét,és érzni fogod picurodat,legyél türelmes!22 hetes kismami
2008. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én az elsőt betöltött 20.héten érzetem. A Pocakom előbb kezdett nőni. A másodikkal magzatmozgás érzésem már a 12.héttől volt. Szóval azt mondják első szülőknél kb a 20-hét körül (olyan érzés is mintha buborékolna valami a pocakban, az a babó) szokták érezni. Többedszer szülő előbb. Na persze nem kizárt, hogy a statisztikától te eltérsz és korébban érzed:)))
2008. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én a 12.héttől éreztem enyhén apró mozgásokat este 7 tájban, de az orvos és a védőnő szerint is csak azért van, mert kicsi a méhem, így könnyebben megérzem a mozgást is. Egyébként mindenkitől azt hallottam, hogy általában a 16.héttől érzik.

14hetes kismama

2008. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia én a múlthéten kezdtem el érezni olyan mintha valaki belülről ki kopogna hogy itt vagyok :-) írtó jó és mindig egy időben szokta de ha olyan kedve van és rá rakom a pocakomra a kezem akkor néha oda jön és ki kopog de ez ritka még! 17 hetes kismama!
2008. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, akkor még egy kicsit várni kell.

És pocak mikor kezd el nőni úgy hogy érzitek, látjátok?

2008. jún. 19. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Magzatmozgást a 16-17. héttől lehet érezni, de ez attól is függ, hogy hol a lepény. ha a mellső falon, akkor később érzi meg az ember.

A pocid meg majd eldönti mikor kezd nőni. Elvileg a 4-5. hónap között indul meg rohamosan a növése, de van akinek már hamarabb. Ez alkat kérdése.

2008. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!