Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha Elevitet szedek kell melle...

Ha Elevitet szedek kell melle szedni meg valamilyen vitamint, vagy eleg az ami benne van?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 21:55
 1/6 A kérdező kommentje:
19 hetes kismami vagyok.
2008. jún. 18. 21:57
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elevit már tartalmaz minden fontosabb vitamit. Nem kell mást szedned mellé, nem szabad ezeket sem túlzásba vinni! Inkább figyelj a táplálkozásra, egészséges, rostban gazdag élelmiszereket fogyassz és sok folyadékot, lehetőleg vizet.. [link] itt olvashatsz róla. Egészséget és sok boldogságot kívánok!!:)
2008. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem kell mást szedned, de azért van a vérvétel hogy abból lássák milyen éppen a vérképed és mi hiányzik. ha kéne más majd később akkor a véredből megállapitják és a doki irna fel, pl. vasat, vagy ilyesmit.
2008. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szinte mindenből meg van az elevitben a szükséges mennyiség, talán csak magnéziumból és kalciumból nem. De a kalciumot könnyű bevinni természetes formában, hiszen a tejben, sajtban, tejtermékekben sok van. A magnézium igazából akkor fontos, ha keményedik a méhed, de ha nincs ilyen gondod, akkor valószínűleg ebből is eleget viszel be természetes formában.
2008. jún. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én folsavat szedtem mellette, a gerinc és idegrendszeri fejlődéi rendellenességek kialakulásának csökkentése miatt. Igazából az orvosok is meg a védőnők is fölöslegesnek tartják, de a 12. hétig azért ajánlatos szedni, biztos, ami biztos alapon. Más nem kell. Még MagneB6-ot szoktak szedni a rosszullétek miatt és a magnézium pótlására, esetleg, néha kalciumot.
2008. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utol hozzászóló vagyok: most nézem, hogy 19 hetes vagy. :) Akkor elég az Elevit, néha bevehetsz egy kalciumot a fogaid védelmére és hogy erősebb legyen a babád csontozata, valamint MagneB6-ot a méhizomzat lazítása miatt, hogy ne szurkáljon a hasad.
2008. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!