Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 5 hetes vagyok. Már egy...

Kb 5 hetes vagyok. Már egy hete barna folyásom van, de nem sok. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Holnap akarok menni a dokihoz, met már nem bírom idegileg. Félek hogy elveszítem a babát. Szerintetek lehet ebből vetélés? Görcseim csak olyan enyhék vannak. tudom, hogy hülyén hangzik a kérdés csak jó lenne ha vki már egy kicsit megnyugtatna a doki előtt is. :-)
2008. jún. 18. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs nagy gn de ez azt jelenti hogy progipotlas kell. Jo hogy mesz dokihoz holnap!
2008. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem 3honapig volt az elsovel barna folyásom,a másodikal pár hétig
2008. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a nyugtató válaszokat!

A 2. válaszolótól kérdezném, hogy folyamatosan volt a barnázás, vagy csak időszakosan?

2008. jún. 18. 21:41
 4/10 anonim válasza:
Szia. Nyugodj meg,amikor 5hetes terhes voltam véreztem egy napot és utána sokáig barnáztam,de a sok pihenés segített,ha szükséges kérd az orvosodat,hogy írjon fel neked duphaston-t,magzatmegtartó.Ne aggódj,nem lesz baj.Azóta is boldogan készülök az anyaságra!!!Sok sikert.
2008. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm szépen! Boldog babavárást! :-)
2008. jún. 19. 05:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb. a 7. héten volt barnás folyásom,aztán a 10.-ben jelentkezett, majd a 12. hétben elkezdtem vérezni, mert lett egy haematomám (vérömleny), és egy hónapig fekhettem otthon, se dolgozni, se semmit nem tudtam, szóval szerintem nem árt idejében megnézetni, hogy mi az okozója, nekem pl. a méhlepény is levált egy részben. 22 heteske
2008. jún. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a második válaszolo vagyok folyamatosan
2008. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hamarább mentem volna. Én véreztem 13 hetesen semmi görcs nem volt és elég rossz volt. Kaptam rá gyógyszert és feküdnöm kellet sokáig. Most meg mindent túl reagálok hogyha fáj valamim. Ne idegeskedj mert az árt a babának. Majd a doki biztos megnyugtat és írj mi volt a probléma! 17 hetes kismama
2008. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltunk a dokinál és igazából nem mondta miért van a barnázás, de annyit mondott, ha erősödne, vagy véreeznék menjek hamarabb, mint a megbeszélt időpont. Csinált hüvelyi uh-t de nekem semmit nem mondott. 1 hét múlva kell visszamennem. Ja és magzatvédő vitamint kell szednem (elevitet). Remélem monden ok lesz!
2008. jún. 19. 16:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj pihenj sokat és nem lesz gond az utolsó válaszoló voltam!
2008. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!