Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés mikor rugdos a...

Milyen érzés mikor rugdos a baba és mikor lehet érezni az apukának is a kezével?

Figyelt kérdés
mikor rugdos ? én mikortol érzem? és a kezemmel mikor lehet kitapintani vagy látni a hason?
2008. jún. 18. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyéntől függ, de a 16. héttől néha már meg lehet érezni, 20. körül meg már általánosabb, ha jól tudom. De az apukák csak később érzik meg.
2008. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Isteni érzés.

Látszani a pocidon csak később fog,nekem csak mostanában lett nagyon feltűnő.

Én a 19. héttől érzem,a páromnak kicsit több időt kellett.

De mára a babó csak az ő kezéhez bújik...:)

Boldog babavárást!

39 hetes kismami

2008. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En az elso babamat 20 hetes koromban ereztem eloszor es egybol rugott. A masodikat meg nem erzen es 19hetes es 5 napos kismami vagyok. Buborekolast erzek , de ezt konnyu osszeteveszteni a belmozgassal, igy sokan eszre sem veszik mig nem rug a baba. A normalis a 20-22 hetig. Es utanna nemsokal mar az apuka is erezheti. Es ekkor lehet mar latni is a pocakon.
2008. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem 19, hettol rugdosott, de nagyon alul es batortalanul.

Apa 25. heten erezte a kezevel, most viszont erzem is es latom is, ahogy a koldokom felett kavar, es olyan kis eroszakos, h majd kiugrik :)

27 hetes kismami

2008. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
húúúúúúúúúú!MÁR ALIG VÁROM. !!!!!!!MÉG CSAK 6 HETES VAGYOK!AKKOR VAN MÉG EGYKIS IDŐM MIG ÉRZEM.
2008. jún. 18. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én 17 hetesen éreztem először a picit mozogni, de nem minden nap. Szépen lassan ahogy növekedett és erősödött, annál sűrűbben és erősebben rugdalózott. Nekem a párom a 22.héten érezte először a babát. Most már teljesen látványos bemutatót tart, mikor nagyon elemében van! Az érzés pedig leírhatatlan!!!

27 hetes boldog kismama

2008. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 18. héttől kezdtem el érezni a határozott kis rugdosásait, addig csak buborékolt, szöszmötölt:).

Apukája is érezte már másnap, tehát ez kívülről is érezhető volt már. Utána napról-napra erősödött a dolog, a hasamon talán a 19. héttől látszik kívülről.

2008. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem 17 hetesen jelentkezett be először,de csak gyengéden napi egyszer.18 hetesen már rendszeresen és egyre erősebben.Apuka csak jóval késöbb érzi először sajnos.Viszont ha megérzik,főleg ha már erősebben,onnantól este le sem lehet szedni a kezét a pociról.Játszik vele,beszél neki,hallgatózik,cuppanósan puszilgatja.Ezekre idővel mindre reagál a pici.(Legalábbis nálunk.)Igazából szerintem akkor fogják fel igazán,hogy apák lesznek.Elötte én sokszor hiányoltam belőle ezt az érzést.Úgy éreztem nem úgy várja,mint én.Azóta nincs kétségem.Üdv: egy mára kiírt kismami
2008. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zsani17. válasza:

szia hát én 15 hetes vagyok de érzem hogy

már mozog a baba :)

kicsi buborékok

vagy estleg rezgésnek érezhetőek még

de igyis kelemes!

és énis szeretném már nagyon látni a pocimon a baba mozgását! de ez még 1 picit odéb van ! figyelgesd hogy mikor érzed aszt h mozog a pici

2011. máj. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!