Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye azért nem lehet baj,...

Ugye azért nem lehet baj, mert előbb kezdtem el vásárolni?

Figyelt kérdés
Ma voltam Tesco-ba nézelődni, és nem is akartam semmit venni (talán a babona miatt) , de találtam multifunkciós babakocsit 19ért tök jót. Persze nem tudtam otthagyni, de ahogy hazahoztam elfeztem aggódni nehogy most legyen bármi baj. Még csak 16hetes vagyok.
2008. jún. 18. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet baj! Miért lenne? Nyugodj meg!

Állj a dolgokhoz pozitívan!

18 hetes kismami

2008. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez tényleg leginkább csak babona, de semmiképpen ne aggódj, azzal zaklatod csak fel magadat igazán

"még csak 6 hetes kismama" :)

2008. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok még.:)

Inkább abból lenne baj ha már a 40.hétben lennél és nem vettél volna semmit!:))

2008. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, csak még annyira az elején vagyok, de nem tudtam otthagyni. Na jó megpróbálok megnyugodni.
2008. jún. 18. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, elég nehéz megállni, hogy az ember ne vásároljon előre a babona miatt. Én is annyi jó dolgot szoktam látni, meg az újságokban vannak jó kis kuponok, de még nem akarok elkezdeni vásárolni. Pedig jó lenne már ott tartani.

15 heteske

2008. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért annyira nem vagy már az elején ne aggód!!Akkor lenne rosszabb,ha ezen rágódnál,hogy mért nemvetted meg és tuti ha visszamégy akkor már nincsen.Nekem is mindenki azt mondta jaj babona ne vegyek semmit csak ha megszületik,persze.Én annyira örülök,hogy úgy mehetek el szülni,hogy mindenünk megvan és készen van.Gondolj bele,ki tudja ,hogy alakul a szülésed-pl.nekem úgy néz ki császár lesz ,mert faros a baba,és ha hazajössz,kezdheted azzal,hogy vásároltok meg mosol vasalsz-ááá neeem.nem szabad ennyire félni,meg mitől.Az a pici lélek téged választott ha amúgy sincs semmi gond a terhesség alatt mitől félnél.A manócska élni akar és fog is:)

Én is ekkortájt kezdtem el vásárolgatni,igaz csak ruhákat-a párom nem örült neki,de engem megnyugtatott.Sőt rosszul voltam ha nem vehettem meg.28hetesen megvettük mi is a babkocsit ,légzésfigyelőt stb..ezek az utolsó dolgok voltak már...és most végre úgy várhatom a manómat,hogy mindene megvan és nem kell aggódni-ráadásul hagy ne mondjam az anyagiakat.Iszonyat sok lenne egyszerre és pl.én is elég hülye helyzetbe kerültem így nem vet fel a jólét,most bizony gondba lennénk ha nem lennének meg a dolgai.Szval ez sem egy utolsó szempont szerintem.36hetes ksimama

2008. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 8 és fél hetesen az első ultrahang vizsgálatról jövet (amikor megerősítette a doki a tesztet hogy igen terhes vagyok) rohantam be az első boltba és vettem meg az első ruhácskát a babának! Azóta 25 hetesek vagyunk, a ruhácskák, játékok szaporodtak,mi pedig teljesen egészségesek vagyunk! Szóval no para!!!!
2008. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nos ezzel a legnagyobb probléma,hogy a tescoban vetted.:DDDD de ne izgulj baj nem lehet :D hacsak nem kiderül,hogy ikrek.:D
2008. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!Tuti nem lehet bajod! A babona szerint csak ruhát venni nem szabad, de készíteni azt is lehet, meg ha kapod az se baj és minden mást megvehetsz előre. Én 14hetes vagyok és már majdnem minden nagyobb dolog megvan. Jó, sokat úgy kaptam, de vettünk is sokat. Szóval nem lesz baj. Egyébként fontos, hogy azt sugalmazd magadnak, hogy a baba egészséges és soha ne hagyd hogy ijesztgessenek! Akkor minden rendben lesz!

Jó babavárást! :)

2008. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!