Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nyugtalan és feszült...

Ha nyugtalan és feszült vagyok, pont úgy, mint menstruáció előtt, akkor már biztos, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Vagy azért még van esély?Lehetek akkor is feszült és nyugtalan,ha teherbe estem?

MIK A TAPASZTALATOK?


2008. jún. 18. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még vele,Ha nem jön meg a menstruációd akkor biztos terhes vagy.
2008. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a mai napig ideges és feszült vagyok, de főleg a 12. hétig voltam az. Nem ez dönti el, hanem a teszt és/vagy az orvosi vizsgálat. Ebből az egy tünetből még nem lehet következtetni. 18 hetes kismama
2008. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem egy hete nem jön meg és már volt egy negatív tesztem pont egy héttel ezelőtt. tehát ha nem jön meg még sajna az sem garancia a babára nézve(
2008. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert én mindig olyan ideges és nyugtalan vagyok menstruáció előtt és félek,hogy most sem sikerült,ezért jelentkeznek ilyen tünetek!
2008. jún. 18. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért vagy ideges, mert nagyon (nem)várod?
2008. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,ez olyan hormonális belső feszültség.Ti nem szoktatok ilyet érezni?(Egyébként nagyon szertnék babát,de nem görcsösen,hogy emiatt legyek ideges!)
2008. jún. 18. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ha már azt írod, hogy félsz, hogy megint nem sikerült, akkor igenis görcsösen szeretnéd. Nem szabad. Ha nem jön meg tesztelj és ne találgass, mert az vezet a legnagyobb csalódáshoz. inkább, ha negatí, vagy mégis megjönne, jobban készülj a peteérésre és akkor figyelj oda nagyon, aztán megint vagy vagy . előbb utóbb sikerül, de ha nem akkor is van megoldás az orvosnál.
2008. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!