Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombaton megyek 4d-s uh-ra,18...

Szombaton megyek 4d-s uh-ra,18+2 hetes leszek. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy nagyon édes kis ufonautára. :))

Ha akarja megmutatja magát, ha nem elbújik a placentába, köldökzsinórba.

De tündéri lesz! ilyenkor még nagyon picik, de "készen" vannak. Soványok, aránytalanok, de gyönyörűek! Én anno azért voltam később (28héten) mert akkormár majdnem tökéletes kis emberkét láthattunk, aki rettentő szégyenlősen bújkált előlünk.

Csodás lesz majd meglátod! Ha futja még a büdzséből, szerinetm menjetek el mégegyszer mondjuk olyantájt mint één voltam, megéri!

Boldog "kukkolást"!

10hetes kismami

2008. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. jún. 18. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Fantasztikus élmény lesz látni a picurt. Én a 24. héten voltam, ez is nagyon szuper volt, láttunk mindent, amit kellett, az arcocskáját, az ujjacskáit, lábait, végre megmutatta a nemét is. A doki azt mondta, hogy a 18. hétig érdemes menni és a 30. hét után. A 18. hétig azért, mert akkor még egyben lehet látni az ultrahangon, a 30. hét után meg azért, mert már annyira ki van fejlődve, hogy úgy néz ki, mint amikor világra jön.

Kívánom, hogy tudjatok meg mindent róla, és nagyon jó szórakozást szombatra!

2008. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
100%
Mi is 18+4naposan voltunk még kis csontváz volt a kisfiunk.265gr igazából most 32hetesen újra voltunk ott már nagyon szépen látszik a pofija.Mi genetika miatt voltunk 18hetesen.Üdv 36hetes kismama
2008. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is genetika miatt megyek!
2008. jún. 18. 13:05
 6/6 anonim ***** válasza:

szia, nagyon látványos lesz. Ilyenkor a legédesebbek. Ha kiváncsi vagy, hogy mit fogsz látni,a kkor nézd meg itt, hogy hogy néz ki most a babád és épp hogyan fejlődik, mit tud. [link]

Itt hétről-hétre láthatod, hogy hogyan néz ki a 4D-s képeken és azt is, hogy mit fejlődött, mekkora a súlya, hossza. De azt is mindig megtudhatod előre, hogy rád milyen változás, illetve milyen vizsgálat vár. Van mégegy nagyon jó 4D-s ultrahang galéria, ahol arcokat, grimaszokat, kukacokat, nunikat, ikreket, stb. láthatsz. Csak be kell regisztrálni és legalább 100 db 4D-s fotó jön fel. Annyira édesek!!! Szerintem nézd meg, érdemes! Itt találod: [link]

Remélem segítettem,szia!

2008. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!