Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok....

11 hetes kismama vagyok. Nincs fogadott orvosom, A 12 hetes uh-ra kell beutalót kérnem? Be kell jelentkeznem az sztk-ba, vagy csak simán mehetek a rendelésre?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

a védőnőnél kérdezd meg körzetileg kihez tartozol nőgyógyászhoz oda kérj időpontot, menj el vizsgálatra és mond meg mennyi idős terhes vagy ..Ott kell adjanak beutalót a 12 hetes uh-ra anélkül nem mehetsz. Aztán az uh eredménnyel vissza a dokihoz és majd sorra adni fogja a többi beutalót. Eddig nem is voltál orvosnál???

A védőnő legyen az első és ő tudja kihez tartozol, de ha nem akarsz oda menni, akkor valaki magánrendelésére is bejelentkezhetsz, de az szerintem elsőre felesleges.

2008. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltál már orvosnál?Védőnőhöz csak akkor kell menni,ha jártál már orvosnál.Szerintem ne szaladj magánrendelésre.Ha elmész nőgyógyászhoz,akkor ő mindent elmond!
2008. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok!

Kedvas második osztom a véleményed, de azért írtam , hogy menjen le a védőnőhöz, ha egyáltalán nem volt orvosnál akkor a védőnő tudja megmondani, hogy körzetileg melyik dokihoz tartozik, hogy egyáltalán el tudjon menni, aztán persze amit a doki ad eredményt azzal ismét védőnő a kiskönyv miatt.

2008. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
voltam már nőgyógyásznál 3 szor,de amikor meglátta h helyileg nem oda tartozom, közölte h a magánrendelőjében tud fogadni,vagy menjek a helyi nőgyógyászhoz.Azóta 2 hét telt el,és most jön a kötelező 12 hetes uh,ezért kérdeztem h hol kérjek beutalót, és be kell e jelenkeznem.A védőnő se tudja pontosan.
2008. jún. 18. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:
szia én más kerületbe vagyok bejelentve, mint ahova járok Sztk-ba és a dokinak esze ágában sem volt elküldenie. Már lassan egy éve járok hozzá, és soha nem mondta, h menjek oda ahova tartozom vagy a magánrendelésére. Úgyh sztem csak pénzt akar... Ja és a dokinak kötelessége ellátnia hiába tartozol máshova. Egyetlenegy esetben tagadhatja ezt meg, ha akadályozod azoknak az ellátását, akik oda tartoznak. Ez meg gondolom nem így van. Úgyh ne engedd lerázni magad. Bár az elgondolkodtató, h hozzá járj e, ha neki csak az számít h a magánrendelésén többen legyenek. Nem tűnik nagyon felelősség teljesnek.
2008. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!