Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen miből állapítják...

12 hetesen miből állapítják meg, hogy kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Abból hogy látszik-e a felvételen, hogy puncija vagy fütyije van, bármilyen meglepő :-)) Ha úgy mutatja magát. Nekem már látták a 12 hetesen a fütyit, de ez egyáltalán nem általános, h már akkor kiderül.
2013. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Abból hogy van e kukac vagy nincs :) Mi másra gondolsz?
2013. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A váll és a csípőcsontok méretéből is meg tudják állapítani.
2013. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kerria ***** válasza:
a kislányoknál általában 3 párhuzamos csík látszódik, a fiúknál meg a zacsik és a kukac... ha a baba is úgy akarja
2013. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam,h ilyenkor még nincsen kukac hanem ,van egy pöcök,ha az felfele áll fiú ,ha párhuzamos akkor kislány.Gondoltam egyébként ,h ha fütyi van fiú ha punci meg lány.Nem mindenki sötét aki látszólag fura kérdést tesz fel.
2013. máj. 20. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Baba fejlettségétől függ, de többnyire már látszódnak ilyenkor a herék és a kukac, ha fiú. Ha lány, és mázlitok van, akkor széttárja a virgácsokat és látni a szeméremajkakat kis csíkok képében. Ha nincs mázlitok, akkor csak sejteni lehet a kukac hiányából.

12. héten nekünk úgy volt, hogy akárhogy fordult a baba, szeméremajkakat nem láttak, ellenben heréket és fütyköst sem. Mondták, hogy ezek hiányában nagyon valószínű, hogy kislány, de mivel még icipici ilyenkor a magzat, simán takarhatja a lábakkal a dolgokat.

Egyébként most 27 hetes a pici, és a 16. héten nagyon szépen megmutatta magát, valóban kislány. :)

2013. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen amire te gondolsz az a nub theory keress rá a google-n, nekem is úgy nézték meg 2 fiú, 1 lány a mérleg.) És bejött.

Épp ezért mert a nemi szervek 12-13 hetesen még igen hasonlítanak, irtó picik és a 2 szeméremajkat lehet zacsinak nézni csiklót pedig kukinak úgyhogy az annyira még nem egyértelmű. Vagyis adhat fals eredményt is inkább úgy mondom.

2013. máj. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!