Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hkm vagyok, most valahogy...

26 hkm vagyok, most valahogy nagyon feszul a hasam. Es olyan gyenge vagyok, vagyis furan erzem magam. De a kisfiam eleg aktiv meg most is. Ez bajt jelent?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hogyan feszül. Nekem is szokott, mikor a kislányom nekifeszül, vagy keresztbe fordul, és úgy próbál nyújtózni. Vegyél be rá egy-két szem magnéziumot, mert ez lehet, hogy simán csak a méh keményedése. A magnézium hatását kb. 1 órán belül érezni fogod.

Szerintem, nincs gond, de ha nem enyhül 1-2 órán belül, hívjátok fel akár a védőnőtöket is. (Nem harapnak a védőnők akkor sem, ha este telefonálsz, mert nem érzed jól magad és bizonytalan vagy.)


27 hkm

2013. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak 14 hetes vagyok, de valahogy ma az enyém sem fér el a bőrében. Fáradt nem vagyok, de vasárnap és hétfőn legalább 15-15 órát aludtam. Pedig nem vagyok egy nagy alvós.
2013. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszotokat, mindenkepp telozok ha nem mulik el
2013. máj. 16. 21:38
 4/6 Gabi86 ***** válasza:
A gyengeség normális néha napján.a Keményedés is "normális".vegyél be magnéziumot,napi 3-4 be lehet venni.(magne-B6,de a magnerot erősebb.)recept nélkül kapható mind a kettő.
2013. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okszis :) koszike
2013. máj. 16. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár hete nekem is nagyon feszült napokig, meg is ijedtem. Utólag tudom már hogy a stressztől volt, a melóhelyemen nehéz napjaim voltak. A védőnő szerint hagyjam abba a munkát, nem éri meg. Persze ahogy csökkent a nyomás, elmúlt ez az ijesztő feszülés, és azóta sem jelentkezett. Az utódomat is be kell tanítanom, így még 6 hetet lehúzok valahogy, de ha újra előjön a feszülés, felállok és befejezem. Engem meg is ijesztettek, hogy simán megindulhat a szülés, ha napokig keményedek, feszülök, mert ilyenkor méhösszehúzódások vannak. Szintén 26 h km
2013. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!