Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismama vagyok....

15 hetes kismama vagyok. Hétvégén esküvőre megyünk, szerintetek táncikálhatok kicsit? Árt a tánc ilyenkor, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen nyugodtan,ha nem vagy veszélyeztetett! Én 18 hetes terhes voltam mikor bálba mentünk,30 hetes mikor lagziba és mindkettőn roptam! :)Amikor elfáradtam lepihentem aztán folytatódott a tánc.Úgy is érzed ha elfáradsz és akkor pihenj. Jó szórakozást!!! :)
2009. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 20 hetes kismama voltam amikor férjhez mentem,táncoltunk is,meg volt ugye rohangálás és szervezés előtte is.Ne aggódj nem lesz baja,de ha úgy érzed hogy elfáradtál,akkor pihenj és érezzétek jól magatokat.A védőnőm is azt mondta,hogy lehet táncolni,de azért ne vigyem túlzásba a dolgot.Jó mulatást!
2009. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, nekem 18 hetesen volt az esküvőm. 100 fő, hatalmas hófehér ruha, polgári esküvő, templomi szertartás, menyasszonytánc, rablás (szakadó eső :p)meg minden ami kell. Aki nem tudta az észre se vette. Azóta már 8 hónapos a kislányom. :)
2009. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 2 héttel a szülés előtt voltam. Sokat táncoltam jól esett. Nem lett semmi következménye. Sőt! Nagyon jó volt.
2009. okt. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!SSSSSzuper!Jó lessz egy kis mozgás:)
2009. okt. 2. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!