Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok, néha annyira...

10 hetes vagyok, néha annyira fáj a farokcsontomtól a derekamig jobb oldalon, hogy képtelen vagyok ülni. Nektek is fájt?

Figyelt kérdés
Mintha beszorulna egy ideg, majd kiugrik a szemem. A dokimat nem érdekelte hiába mondtam neki, azt mondta semmi köze a terhességhez.Jó, jó, de mi ez? Neketk volt ilyen?
2009. okt. 1. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fáj.Már évek óta derékfájós vagyok, de mióta terhes vagyok, elviselhetetlen.Nap közben is, de estére már tényleg annyira fáj, hogy ha fekszik, vagy ülök alig bírok felkelni.
2009. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességnél is fájt és most is fáj. A dokim azt mondta, hogy azért fáj mert úgy tapadt meg a méhfalon a pici. Aztán egyik pillanatról a másikra elmúlt, hogy pontosan hanyadik héten nem tudom :) de akkor már a pocaklakó mocorgására koncentráltam:)
2009. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azalatt a 10 perc alatt amig válaszoltatok kisántitottam a wc-re, annyira fáj egy bizonyos pontban, hogy alig birok menni, lehajolni sem tudok. De ha azt mondjátok veletek is volt ilyen kicsit megnyugszom, de legközelebb megint megemlitem a házi és nődokimank is. Köszönöm, Kellemes napot!
2009. okt. 1. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok 9-ik héttől küzkök derékfájással. a dokim szerint terhesség idején felpuhulnak a csontok, kálciumot szedek és javult egy picit.
2009. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt a problémám úgy a 10.héttől kb. a 20.hétig. Voltak napok amikor jobb volt, de volt amikor alig tudtam menni. valószínűleg valamelyik ideget nyomja a babucid. ne aggódj nem kell rá szedni semmit. jó babavárást

22km

2009. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is 10 hetes vagyok és nekem is fáj a derekem, meg a hasfalam is, főleg jobb felöl.

Remélem minden rendben.

Üdv.

2009. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, ha ültem, álltam akkor is fájt. De el fog múlni, ne aggódj! Igaz utána is lesznek még más gondok, főleg ahogy nől a poci, a vége az meg katasztrófa, legalábbis nekem:)

39 hetes km

2009. okt. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!