Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart az álomkór?

Meddig tart az álomkór?

Figyelt kérdés

A 23 órás vagy éjféli fekvés helyett 1 hete már 9-kor az ágyban vagyok, és délután is alszom egy fél órácskát, amiből általában 1 vagy 2 óra lesz. :)

Államvizsgára kéne készülnöm, ami 6 hét múlva lesz. :S

Esetleg valami agyserkentőt nem tudtok ajánlani? Természetesre gondoltam, és nem koffeinre. Régebben volt itt egy kérdés, ő gingkot szedett. Mit gondoltok?

6 hetes kismama


2009. okt. 1. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam az álomkór még most a 18. héten is tart :(Nagyon nehezen viselem én is, vasárnap is délután négykor keltem.Na jó, meg egyszer délben enni :)
2009. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezzd meg egy kínai gyógynövényest, ők igazán tudják mit lehet mit nem, de ha nem találsz kínait akkor is hivatalos természetgyógyászt, van végzettségük és biztos tudnak válaszolni. Mert ha véletlenül az alhas keringését úgy fokozza akár bajt is okozhat. Én imádom a gyógynövényeket, jobbak mint a gyógyszerek, de azt is tudom óvatosnak kell lenni vele terhesség alatt. A ginko biloba serkenti az agyi vérkeringést, de nem tudom nincs e egyébb mellékhatása, ezt inkább szakembertől kérdezd. Esetleg ha kiderítetted írd meg ide, mit mondott. Kínai természetgyógyász BP. XI. Bocskai út a Kosztolányi D tértől nem messze van a sarkon egy gyógyszertár a 212-es busz megállója és lefele a busz menetirányába kell sétálni 1-2 sarkot. Sarkon van valami med nevezetü és találkoztam a dokival. Kínai de a magyar neve: DR.László, így ismerik őt.
2009. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos az álomkór legalább a 12-13. hétig eltart. Azután ha beáll a hormonháztartásod, akkor már jobb lesz :) A 2. trimeszterben ismét visszajön az energia.

28 hetes km

2009. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem az álomkór úgy 26-28 hetesen múlt el. Én simán elmondhatom, hogy a 3. trimeszterben érzem magam a legjobban. Mind fizikailag, mind lelkileg.

Agyserkentőt nem tudok neked ajánlani, csak azt, hogy próbálj kompromisszumot kötni magaddal.Mondjuk egy óra alvás után 2 óra felkészülés, a kettő között egy kör séta, hogy magadhoz térj.Aztán lezuhanyzol, vacsizol és még tanulsz egy kicsit és utána este jön a jó nagy szundizás.

2009. okt. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 edus83 ***** válasza:
21hetesen is nagyokat alszom egész nap,és éjszaka:))!!!!
2009. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17. hétben vagyunk, de mindig tudnék aludni. Az első harmadban nem vettem észre, de most... Van, hogy én is alszom délután, s este 7kor már ásítozom, viszont reggel 5 körül mindig felébredek, de persze vissza tudok még aludni:) nem értem, miért mondják, h a 2. trimeszterben elmúlik?! nekem akkor jelentkezett:)
2009. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetesen elmúlt az álomkór , aztán most megint visszajött. Mondjuk én mindig is szerettem aludni...:) 29hetes kismama. Sok sikert az államvizsgához..:)
2009. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 20. hétig tartott ez a 9-kor szunyálós állapot, reggel meg fent kukorékoltam 4-kor.Most már fent tudok tovább maradni, de reggel is tovább alszom általában. 24 hetes km
2009. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek szép álmokat! :)

Ha kiderítek valami agyserkentőt, írok!

2009. okt. 1. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!