Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok a 7 kg 26+4 hetesen?

Sok a 7 kg 26+4 hetesen?

Figyelt kérdés
A védőnő totál lecseszett,hogy miért nem figyelek oda?A labor eredményeim kiválóak,semmi + vitamint nem kell szednem,jól vagyok,nem vizesedem,szépen nő a pocakom(doki szerint nagy baba várható)!Ez a 3. babánk,elsővel 24 kg-t,másodikkal 12-t szedtem fel.Már félek a következő mérlegeléstől!Ti hol tartotok?
2009. okt. 1. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A védőnőd engem kinyírna? 22hét 13 kg. Előző terhességem alatt 35 kg-ot híztam. Minden rendben volt akkor is :)
2009. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 15 kg-ot híztam a 27.-ik hétig. Engem nem szidott le, igaz én nagyon vékony voltam a terhesség elején.
2009. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem sok, ha a végéig még 7 kilónál többet nem hízol.Ha azt nézzük letelt a félidő, és az egészséges +13 kilónak a felét szedted fel az úgy jó.Semmi vész, csak ügyelj oda, hogy az elkövetkezendő időben rohamosan ne kezdj el hízni.

Én vettem egy mérleget, digitálisat 2000 forintért, azon minden reggel mérem magam.Ha gyorsan kezd feljönni 2-3 kiló, amiről tudom, hogy a baba fejlődésével nem járhat, akkor a kajcizásra kicsit jobban odafigyelek.Ez így bevált, tanácsolom Neked is:)

2009. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártam mint te 26 hetesen. +7 kiló és a védőnő húzta a száját, hogy hát kicsit sok, és hozzátette, hogy ő 25 kilót hízott a terhessége alatt. Erről ennyit.

Utána volt cukorterheléses vizsgálatom, ahol 8,2 lett a cukor, így diétáznom kell. Azóta tartom ezt a +7 kilót. Ha akarom, ha nem, nem mozog a mérleg.

Szóval ha neked nem kell diétáznod, de nem csokit eszel vaníliapudinggal és eperfagyival (mint én ettem korábban), akkor szerintem abszolut nem sok. Sőt.


Boldog babavárást továbbra is!

31 hetes kismami

2009. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek!Nem vagyok nassolós,csak rozskenyeret eszem,minden nap gyümölcs és tejtermék....
2009. okt. 1. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én még csak a 20. hétben vagyok és +6,5 kg. Nekem azt mondta a doki is meg a védőnő is, hogy ok. Szerintem ne aggódj!
2009. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok ! Én is 26 hetes vagyok és semmit sem híztam , egy dekát sem én ez miatt aggódom. 72 kg vagyok már sok éve . A baba szép nagy . Nekem azt mondja a védőnő ne aggódjak de egy kicsit furcsa hogy nem hízom.
2009. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!