Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség ideje alatt milyen...

Terhesség ideje alatt milyen ellátásokat lehet igénybe venni?

Figyelt kérdés
Négy hónapos kismama vagyok és most írtak ki táppénzre.A munkahelyemen azt mondták,hogy mivel nem dolgozom a cégnél 1 éve,így a átlagkeresetem 50%-át fogom kapni táppénznek.Az 30ezer forint.Abból nem tudom,hogy lehet megélni.Főleg,hogy most a babára is költeni kellene és a párommal albérletben lakunk.Tud még valaki esetleg valami kereset pótló juttatásról a terhesség idejére?
2009. szept. 30. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajna a táppénzen kívül más nincs addig amíg meg nem születik a bébi. MI is albiba lakunk. Tudom, h nem egyszerű.
2009. okt. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elméletileg van olyan hogy rászorultsági támogatás. Ahova tartozol ott a polgármesteri hivatalban kell intézni én is most akarok utána járni. Hirdetnek a tévében valami egyszeri támogatást is max 100.000 forint. Valsagkalauz.hu. itt kell megkeresni
2009. okt. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!