Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól még hogy a doki nem...

Attól még hogy a doki nem látott ma semmit, csak valami foltot amire azt mondta hogy "ebből lesz a cserebogár" és visszahívott 2 hét múlvára lehet hogy ott a baba? A nyh.11 mm-es egyenletes, ez van a papiromon.

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Petezsákod van még csak ami látható, több mint valószinű. Gondolom két hét múlva leszel 8-9 hetes, akkor már látható lesz a baba is.
2008. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem mondhatja ki a terhességet, ma 1 hete, hogy nem jött meg. Tul korai volt?
2008. jún. 16. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen egy kicsit korai volt mert te most kb 5 hetes terhes lehetsz és a 7. hét körül látszik már rendesen a terhesség.
2008. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már a 28 nap körül tudtam hogy terhes vagyok, mert már akkor voltak árulkodó jelek (nem úgy fájt a hasam ahogy menstruáció előtt szokott, nem voltam ingerlékeny, a hőm állandóan fent volt, és szurkált a petefészkem körül) a második pozitív teszt után (ami a 29. és a 33. napon teszteltem) már biztosan tudtam, hogy babát várok, és így is lett.
2008. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a mensi után egy héttel mentem el, és akkor már látszódott valami a petezsákban, a papírra is ezt írta a dokim, hogy 5+-os vagyok. Ha a helyedben lennék, felkeresnék egy másik dokit is, már csak azért, hogy megnyugodj. 16 hetes kismama
2008. jún. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!