Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez baj, vagy nem? 33 hetes...

Ez baj, vagy nem? 33 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete mindennap borzasztóan kívánom a kávét. Egy hétig bírtam, de azóta mindennap iszok egy kicsit. Úgy, hogy ici-pici (tényleg pici, kb. 2 cl) kávé, édesítővel és rengeteg tejjel, egy nagy bögrében elkészítve. Régebben nagy kávés voltam, de amikor elhatároztuk, hogy babát szeretnénk (tehát a terhességem előtt 9 hónappal) leszoktunk róla mindketten. Szóval szerintetek hagyjak fel a kávéval, vagy néha, egy-két naponta ihatok egyet.
2009. szept. 30. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan igyad! Egészségetekre!
2009. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én rengete cikket elolvastam, hogy szabad-e kávézni, vagy sem, és szinte mindenhol azt írták, hogy napi 1 kávétól nem lesz semmi baja a kismamának. Én reggelente szoktam egy nagyon gyenge tejeskávét inni, és így nem fáj a fejem a sem. Az első 12 hétben nem kívántam, de azóta minden nap iszom.
2009. szept. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is iszok minden nap, mert sok a munkám, fáradt vagyok.

Reggel otthon feketét iszok, egy fél kiscsészével töltök ki magamnak, annak is a fele ott marad. A munkában iszok még egyet, az autómatás kávé tejjel, egy rendes kis műanyag pohárnyi. Ha este hazamegyek néha még megkóstolom a reggelről a csészében maradt kávét, de legtöbbször inkább kiborítom. Úgy látom, egyikőnknek sincs semmi baja.


23 hetes vagyok

2009. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kávéban semmi káros sincsen, nem is értem miért szoktál le róla...Abban a tejeskávéban amit megiszol kevesebb koffein van mint egy bögre kakaóban vagy egy szelet csokiban! De a koffein NEM KÁROS anyag, a TÚLZOTT koffeinfogyasztás megterheli a szívet és vízhajtó, ezért mondják hogy kismamaként mértékkel!

Igyál nyugodtan!

2009. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De jó!!!!!! Köszönöm a válaszokat. Akkor most már nem fogom bűnözésnek érezni, ha iszok egy csésze tejes kávét.
2009. szept. 30. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:
A védőnőmet én a fekete tea miatt kérdeztem.Annyit mondott,hogy vagy 2 kávé,vagy 1 fekete tea iható egy nap.
2009. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem alacsony a vérnyomásom és a védőnőm mondta ,hogy kettő három kávét igyak naponta.Úgy hogy biztos nem baj ha iszol.
2009. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!