Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordul másoknál is az...

Előfordul másoknál is az ilyen hullámvölgy?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok. Imádom a férjem, ő is engem, nagyon ragaszkodunk egymáshoz, mióta állapotos vagyok, sokkal rendszeresebben hív a munkában is, hogy mikor leszek készen stb. Ami szinte már zavaró, hogy egy ideje még inkább igánylem, hogy mellettem legyen, este, ha lefekszik, úgy csimpaszkodok rá, hogy majd megfolytom. Néha úgy érzem, egyedül vagyok a világban ezzel a picivel. Pedig nem igaz, csak valahogy rámtör néha, hogy így érzem. Ez most hullámvölgy lehet, vagy esetleg a szülés utáni depresszió valami előjele? Nincs kedvem depressziósnak lenni!
2009. szept. 30. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a hormonok játéka.Én pl bármin el tudom magam sírni,tegnap pl egy vers olvasása közben.
2009. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A szülés utáni depi a szülés után van:) ne félj, semmi bajod, a hormonok és a félelmek játéka az egész, sokkal érzékenyebb vagy, ennyi.... a férjednek is nehéz időszak ez, együtt kell megélnetek, megoldanotok, ti vagytok egy család. A férjednek semmi baja nem lesz egy kis csimpaszkodástól, ne aggódj:)

32 hetes + 22 hós

2009. szept. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fél napokat átsírok, mert épp rámnéz, vagy mert épp behalluzom hogy nem szeret. Ha átölelem azért, mert úgy érzem úgy szeretem , hogy megszakad a szívem. Én is érzem, hogy kóros a szeretetéhségem. De ez van, ez a hormonok miatt van. Ilyenkor jó nehéz minket elviselni. Te nem hisztizel vagy kötekszel? Arra mindig vigyázz, hogy ne menj a párod agyára a nyaggatásokkal vagy a túlzott szereteteddel, mert nem mind bírják. Az enyém sem nagyon..... :(
2009. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem, arra már rákérdeztem, azt mondta, sem hisztisebb, sem elviselhetetlenebb nem vagyok a szokásosnál.


Csak azt szokta megjegyezni lefekvéskor, mikor hozzábújok és beszorítom, hogy még legalább ketten elférnek mellettünk az ágyban, és hogy a szeretgethetnék mindig akkor jön rám, mikor fél percre leül a számítógép elé.


De ezt nem tudom neki megmagyarázni, hogy mi is történik velem valójában. Különben én is többet pityergek mostanában.

2009. szept. 30. 09:58
 5/9 anonim ***** válasza:
A férfiak másképp élik ezt meg. Az én párom gyengéd, odaadó, szeretetéhesebb mint én, mióta állapotos vagyok, ridegebb lett, megijedt a túlzott szeretetemtől. Megfojtva érzi magát gondolom és utálja ha lelkizem. Így ezt magamban oldom meg. Nem bennük van a baba, nem ők élik át azt amit mi, nők... Ez ennek tudható be.
2009. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, kedves utolsó, tudom én, hogy így van, nem is zavar nagyon, hogy máshogy reagál bizonyos dolgokra, elboldogulok a problémáimmal. Inkább azért írtam, mert ez olyan dolog, amit mással nem tudok megbeszélni, inkább itt öntöm ki a szívemet
2009. szept. 30. 12:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Öntsd is ki a lelked, mi úgyis hasonlókat élünk át! :) Ha gondolod írj a privimre nyugodtan! SZép napot
2009. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is egyedül érzem magam. A férjemet nem hatotta meg, hogy gyerekünk lesz. Mintha ez a baba csak miattam érdekes. Úgy csimpaszkodik, mintha a régi életét féltene. Este-reggel 10x, 20-szor megkérdezi: Kit szeretsz? Szeretsz még? De 10 perc múlva már kiabál valami miatt. Én meg egyre inkább magamba fordulok. Sok minden bánt. Amikor a kocsinktól 5 m-re rókáztam, ki se szállt, nyugottan rágicsálta a sós tallért. A puszija , simogatása, ölelése közben sem felejtem el. Egyre elveszettebbnek érzem magam.

9 hetes kismama

2009. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnállak, kezdev utolsó, szerencsére velem ilyesmi nem történt még, bár ha hánytam, ő sem ugrált körülöttem, de azért sajnált engem. 1-2 napja viszont egyre észrevehetőbb a pocakom, tegnap pl. megjegyezte, hogy szebb vagyok terhesen, mint anélkül, és milyen jól áll nekem a pocak. Na, ilyet sem mondott még...


GYorsan rá is vettem, hogy akkor kell a három baba, akkor jó sokáig leszek pocakos :o)

2009. okt. 2. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!