Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apasági teszthez vesznek...

Apasági teszthez vesznek külön magzatvizmintát? Vagy csak az adott vizsgálatkor kérhetem hogy këszítsék el?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Apaságit csak akkor csinálnak, ha megszületik a baba.

Szerintem.

2009. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 1 éves kor felett csinálnak apaságot.Vért vesznek a babától és az apától is.
2009. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól tudja az első hozzászóló!Még a baba nem születik meg addig nem vesznek mintát!!!!!
2009. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugye nem vetetnél ezért magzatvizet?Amúgy meg úgy van,ahogy előttem írták.
2009. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egyszer vettek magzatvizet de Spanyolorzágban lakom és a nyelvnehézségek miatt nem is tudtam hogy milyen vizsgálatot csinálnak éppen.Azthittem ez csak valami rutinvizsgálat.Magzatvizböl készítenek apaságit de mivel nem tudtam hogy mintät vesznek nem mondhattam hogy ebböl nekem szükségem van dns vizsgálatra.Ugyhogy emiatt lecsúsztam.köszönöm a válszokat
2009. szept. 29. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!