Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha jobban kívánom a...

Normális, ha jobban kívánom a szexet terhesen?

Figyelt kérdés

A valós kérdésem az lenne, hogy ilyenkor elélvezhet ugyanúgy a párom belém, mint eddig? Vagy az árt a babának? Vagy kérdezzem meg a dokit inkább? Ma megyünk, csak nem tudom, hogy kérdezzünk majd rá.:)

Ezért remélem hátha tud valaki segíteni a kérdésben!:)


2008. jún. 16. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen beszélj a dokiddal, hogy a te esetedben mi a helyzet. Egyébként a legtöbb nő ilyenkor jobba kívánja...
2008. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen,mi is ugy csináljuk
2008. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En is jobban kivanom a szexet terhesen es mivel en a biztosra megyek a parommal mindig kivetetem amikor menne el.hallottam hogy nem igazan jo a sperma ilyenkor..de szerintem is a doki tudja a legjobban erre a valaszt.
2008. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is úgy csináljuk. Ezzel csak a vége felé kell vigyázni, mert a sperma méhösszehúzó hatású. 18 hetes kismama
2008. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válszokat!

A dokinál nem gáz, akkor ha úgy kérdezünk rá hogy árthat e a sperma? Ez így nem ciki? Vagy ne foglalkozzak vele hogy ciki vagy sem?

Bocs ha fárasztó vagyok..

2008. jún. 16. 13:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként én is 18 hetes vok.:)
2008. jún. 16. 13:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy az.:)

Ne foglalkozz vele,nem ciki.

Magadtól nem tudhatod,hát kérdezd meg.:)

Én előtte se voltam aszkéta,most meg aztán még annyira sem.:)

38 hetes kismami

2008. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Okés, akkor ma rákérdezünk, még délutánig finomítgatok a kérdésen.:))

Köszi szépen a válaszokat!

És boldog babavárást mindenkinek és jó egészséget meg örömteli pillanatokat!:)

2008. jún. 16. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!