Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek milyen volt az első...

Nektek milyen volt az első babamozgás?

Figyelt kérdés

Én 18+5 napon éreztem elsőnek. Nem is csak éreztem, hanem láttam hogy dudorodik a pocim:))

Azóta inden nap érzem, hogy merre mászkál, egyszer a köldökömnél vagy mellette érzem rá egy 10 percre meg már alulról jönnek a kézzel is érezhető mozgások:)

Első kisbabám lesz, kislány:)


2013. máj. 4. 19:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Most vagyok 19+1hkm:)
2013. máj. 4. 19:13
 2/8 anonim ***** válasza:
16.héten éreztem először, ültem és zenét hallgattam. Kicsit megijedtem, mert hirtelen jött, utána olyan boldogság öntött el, hogy csak na :) viszont a kezemmel csak a 20.héttől éreztem. :) 1,5 éves a lányom :)
2013. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is olyan 17. Hét környékén kezdtem el érezni, de nem mertem volna rá fogadni. Ugyanez az érzés csak olyan kis buborék szerű mikor kipukkan:)))

Gratulálok a babához:)

2013. máj. 4. 19:21
 4/8 anonim ***** válasza:
16.hétben éreztem először,mintha valami kis aprocska dolog megnyomta volna belül a hasfalamat 3x egymás utánn,azon a héten még 2 alkalommal éreztem,18. héttől minden napos :) most leszünk 22 hetesek :)
2013. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

17 hetesen furcsa bizsergés volt,mint amikor pillangók szállnak a hasadban :) nem voltam benne biztos. Aztán igazán,tutira a 21.héttől éreztem (néha láttam is :)). 7 hónapos nagyfiú már :)

Boldog babavárást kérdező,életed legszebb időszaka előtt állsz és még annyi örömteli percben lesz részed! (kicsit irigyellek,szeretnék még egyet,de még túl korai lenne.szerettem terhes lenni.)

2013. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én olyannak érzem, mint amikor pl. sok futás után érzed, hogy lüktet a szíved. ugyanezt érzem, csak a hasamban, nem futottam előtte :) és nem ritmikus. de az érzés nekem ahhoz hasonlítható. mikor érzed, hogy ki akar ugrani a szíved a helyéről, s ráteszed a kezed a mellkasodra, s érzed, hogy pattog a szíved.

remélem, érthetően sikerült fogalmaznom :)

19 hetesen kezdtem el érezni :)

22hkm

2013. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18 hetesen , mintha egy halacska úszott volna arrébb, olyan kis lüktetésszerűen , néha puttyog meg mintha izomrángás lenne.... sokféleképp mocorog:-) 20hkm
2013. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 16. héten éreztem először, és olyan volt, mintha apró kis, rendszertelen szívdobogás lenne a méhemből, majd ez erősödött. Aztán egyik napról a másikra a 18. hét végétől, 19. hét elejétől pedig belendült, és elkezdett nekifeszülni a méhfalnak, és olyan kis dudorodásokat csinált, mint a te babszid. Most a közös életünk 24. heténél járunk, sokat izeg-mozog, látványosan rugdal, ugyanúgy feszeng és mocorog, na meg persze csuklik. :)


Egy szintén kislányos kismama :)

2013. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!