Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok. Nagyon nyilal...

6 hetes vagyok. Nagyon nyilal a hasam, még nem éreztem ilyet. Mitől van?

Figyelt kérdés
Pontosabban nem is hasam, hanem bal oldalon valami nagyon nyilal, úgy hogy szinte össze is csuklottam tőle. Múlt héten UH-n azt mondták hogy jobb oldalon van a baba, számít ez valamit? Szerencsére nem vérzek! Nagyon rossz érzés! Mi lehet ez?
2008. jún. 16. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nincs vérzésed, akkor nyugi, biztos, hogy odabent rendeződnek át a dolgok. Tágul a méhed, nyúlnak a méhszalagok, hogy a kicsit befogadja a szervezeted. Pihenj sokat, szedj Magne B6-ot, az enyhíteni fog rajta.

Tudom, hogy rossz, meg ijesztő, én is így voltam, de enyhülni fog, csakhát az első pár hétben szokatlan érzés. De ha bármikor vézés, lép fel, irány a doki. Szerintem nincs gond, csak pihenj sokat. Gratulálok!

22 hetes kismami

2008. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem kell aggodnod! Nekem ugyan ez volt az elejen , akkor meg surubben , es most is van csak ritkan. A dokim azt mondta (es mar sokan masok is ) Hogy ez a mehet tarto szalagok miatt van. Ahogy nyulnak a novekedes miatt. Szegeny dokimat en is evvl a sirba vittem mar, de o nyugottan elmagyarazta hogy ez normalis folyamat. Persze azert majd ha mesz dokihoz mond neki el, mert o majd leelenorzi a mehszajat, nem-e nyilt ki. De hidd el hogy normalis hogy ennyire belenyilal neha. Majd kesobb mikor hirtelen alsz fel akkor is jelentkezni fog.


19 hetes kismama

2008. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi szépen lányok, most jobb egy kicsit, de azért majd mondom a dokinak is!

mégegyszer köszi, és boldog babavárást mindenkinek!

2008. jún. 16. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!