Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok és sárgás a...

22 hetes vagyok és sárgás a folyásom, ez okozhat gondot?

Figyelt kérdés
Nincs szaga, nem viszket, de sárgás, ez normális amúgy?
2008. jún. 16. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is 22 hetes vagyok, és nekem is van folyásom, ami szintén sárgás. De a doki nézte a hüvely ph-mat, és azt mondta minden rendben. Ha nincs panaszod viszketés, égő érzés, akkor nincs gond. Ez természetes. Azt mondta idővel el fog múlni, de van akinek végig megmarad a folyása. Úgyhogy teljesen normális.

Gratulálok a picihez

2008. jún. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mindig is volt egy kis folyásom (sárgás) és az orvosom rendszeresen nézte terhesség előtt, s minden rendben volt a PH értékkel. Nekem sincs viszketős tünetem és szaga sincs soha. Most leszek 22 hetes, s jövő héten megyek vizsgálatra, ott biztos megnézi az orvos (nekem még nem volt a terhesség alatt manuális vizsgálat). Sok könyvben olvastam, hogy a terhesség alatt megnőhet a folyás menniysége, melyet a méhnyak termel. Ha legközelebb mész dokihoz, ott is kérdezz rá, én is ezt fogom tenni.
2008. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sziasztok én is ilyen cipőben járok, 27 hetes terhes vagyok. Kaptam már kúpot többször is de pár napig jó aztán újra visszatér a sárga folyás (főleg reggel). A ph-t hogy nézi a doki? A vérvételi papíromon van ph érték (5.5) ez jelentené a hüvely ph-ját?
2008. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. A ph-t hüvelyi kenetvétel után állapította meg. Volt egy nőorvosom a mostani előtt, ő sosem nézett ph-t, csak nyomatta belém a kül. kúpokat, de sosem mondta, hogy ez teszem azt gombás fertőzés. Akkor sem viszkettem soha. A mostani nőorvosm minden téren sokkal alaposabb, s ő nem híve annak, hogy felborítsuk a hüvely egyensúlyát, ha nincs fertőzés.
2008. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
köszi, tehát akkor mondjam a dokimnak csináljon kenetvételt? ebből aztán megállapítható hogy gomba vagy nem.
2008. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, nekem canesten kúpot ajánlott a végén a doki, ennyi.
2008. jún. 19. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!