Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt jele a beágyazódásnak?

Volt jele a beágyazódásnak?

Figyelt kérdés

Én még nem vagyok terhes, sajnos, de most szokatlan dolog történik velem. Eddig mindig pontosan jött meg a menzim 28-29 napra. Minden hónapban jártam uh-ra és a 14-15. napon volt peteérésem. Hormonjaim tökéletesek.

Viszont most a 18. és 19. napon vérezgettem azóta, 3 napja barnás folyásom van. Szúrkál a méhem, fel vagyok fújódva.

Olvastam, hogy beágyazódáskor lehet vérzés, barnázás, de én szeretném, ha saját tapasztalatokat írnátok.

Kicsit félek, hogy ez inkább valami hormon zavar.

Légyszi, ha volt valakinek hasonló története, írjátok meg nekem!

Köszi


2009. szept. 27. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem, hogy volt valami változás. viszont nekem mindig kicsit késve vagy kicsit hamarabb jött meg, így én csak akkor vettem észre, hogy terhes lehetek, mikor jöttek a tünetek.

Várj még egy kicsit és ha úgy van tesztelj.

Minden jót ! :)

37 hetes kismami

2009. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szedules!
2009. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam is egy kicsit hasonlóan történt a dolog.Mindig pontosan megjött a 28.napon reggel 9 óra fele.Aztán egyszer csak késett 3 napot, és nem olyan volt mint szokott lenni, erősebb.Akkor már tudtam, hogy terhes vagyok, mert ugye már próbálkoztunk is, ennek ellenére negatív lett a tesztem.Teljesen el voltam keseredve, mert már beleéltem magamat, szinte minden nap csináltam tesztet de semmi nem volt.Aztán megint megjött, de már 5 nap késéssel, és megint erősen.Akkor már nem a babára gondoltam, hanem valami betegségre, de azért csináltam tesztet, mikor elmúlott.Az már pozitív lett.El is mentem dokihoz, és akkor már 7 hetes terhes voltam.

Szóval nem mindenkinél ugyanúgy történik, a tesztet mindenképpen ajánlom, bár úgy látszik azért a nagyon korai terhességet nem biztos hogy felismeri...:)Sok sikert, és sok babát:)

2009. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem szédülök, viszont éjjelente eléggé forró szoktam lenni, pedig nem vagyok lázas, nem vagyok beteg.

Sajnos inkább a felé hajlok hogy valami hormon zavar, csak reménykedek, hogy hátha volt valakinek valami hasonló tünete és az jót jelentett!

Mert nagyon szomorú lennék, ha most meg felborúlna a hormonháztartásom.

2009. szept. 27. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pont onnan tudtam,hogy sikerült...kb.8-9nappal a peteérésem(nekem 6-7.napon volt) után 2napig pecsételőm volt,kis görcsöléssel,akkor sejtettem,hogy épp ágyazódik..s,lőn:-)

Utána rengeteg wc-re járás,alig tudtam aludni,állandóan pisilnem kellett,fáradt voltam...aztán kb. két hét múlva nem jött meg..

Remélem sikerül Nektek is!

2009. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem beültetésem volt, és a 12-ik napon barnás folyásom és görcsöm volt. Megijedtem, azt hittem baj van, de az orvos szerint akkor ágyazódott be a babóm:) Most 5hetes vagyok.
2009. szept. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy csepp vér volt a vécépapíron a beágyazódás idejében. Semmi más tünet, szurkálás, szédülés nem volt.
2009. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!