Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire veszélyes a gennyes...

Mennyire veszélyes a gennyes mandula gyulladás rám nézve? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
27 hetes várandós vagyok anyukám nálunk lakik, mert hozzánk költözött sokat csavarog a héten is ment minden felé, ma reggelre pedig dől a genny a manduláiból beszélni sem tud. Van két pici gyermekünk is itthon, és nagyon meg vagyunk ijedve, hogy elkapjuk. Nekem nagyon érzékenyek a manduláim terhesség előtt én is nagyon szenvedtem rettentően gennyesek voltak nem tudtam inni enni beszélni de a saját nyálamat sem tudtam lenyelni, 9 napig szenvedtem kórházba akartak küldeni, mert úgy nézett ki nem használ az antibiotikum se és a sok kataflán sem, mert napról napra rosszabb lett. Most félek, hogy megismétlődik. Megkértük, hogy menjen el pár napra mert veszélyes ránk nézve, de ezzel nem foglalkozik, bent van a gyerekek szobájába ott alszik, a gyerekeket nem merjük beengedni hozzá.

2013. ápr. 28. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérd meg még egyszer,hogy addíg amíg ilyen beteg menjen el,vagy ha nem (bár ha lenne hová menni és nem megy akkor kiakadnék és már csúnyábban mondanám neki) akkor abból a szobából amíg beteg ki se mozduljon,mindent fertőtlenítsetek utána,gyerekeket ne engedd oda,mert a gyulladások veszélyesek a kismamára nézve,na meg az antibiotikum amit kell rá szedni. Fú de felhúztam magam,hát gondoljon már rád is!!!
2013. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!