Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok és egy pár...

33 hetes vagyok és egy pár napja minden lépésnél nagyon fáj a szeméremcsontom. Ez természetes ilyen korán?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb jársz dokinál említsd meg neki. De reméljük semmi gond csak egyszerűen úgy fekszik,hogy nyomja a csontot és azt érzed.
2008. jún. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen ,ez természetes! Nálam is ugyanez volt, meg a barátnőmnél is aki már a 3-at szülte. Ahogy egyre nagyobb a bab nyomja a csoontodat, csinálja magának a helyet. Ne idegeskedj ez teljesen természetes! Ez még erősödni fog egy kicsit a szülésig de így normális!!!!!



Dia (6 hónapos baba anyukája)

2008. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 23 hetesen kezdodott es egyre rosszabb. Doki latott, "gyogymod" nincs, mert fajdalomcsillapitot olyan dozisba es annyi ideig nem szedhetunk, ami ezen segitene.

Ki kell tartani, ami nehez, mert mar santitok a bal labamra es meg csak 27 hetes vagyok.

Kitartas!

2008. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!