Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen szandált használtatok...

Milyen szandált használtatok pocakosan?

Figyelt kérdés
Október végére vagyok kiírva, így a terhességem nagy része nyárra esik. Milyen cipőt érdemes venni, ami nem nagyon zárt, de a kritikusabb terheltség ellenére sem lesz kényelmetlen? Ti mit hordotok nyáron nagy pocakkal?
2013. ápr. 24. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én szeptemberre vagyok kiírva, én sarut laposat persze, meg strandpapucsot hordok.
2013. ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fáj a derekad teljes lapostalpúban? Úgy olvastam, hogy pici sarok kell az egészséges tartáshoz.
2013. ápr. 24. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiamat szeptember végén szültem. Ha olyan helyre mentem, akkor egy csinosabb, félig zárt, félig nyitott cipőt vettem fel, icipici sarokkal. Ha nem kellett kirittyenteni ,akkor gyógypapucsot hordtam. Imádtam!!! Annál kényelmesebb cipő nem létezik. A végén már mindenhová abban mentem, nem érdekelt ki mit szól.
2013. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem egy csini és nagyon kényelmes scholl szandálom volt. nyáron sokat mászkáltam benn, és nem fájdult meg a lábam :)
2013. ápr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem fájdul meg mert én mindig a lapos talpúakat részesítettem előnyben. lehet emiatt kényelmes most is:-) sőt itthon mezítláb leszek az udvaron az tuti egész nyáron, az a legegészségesebb legtermészetesebb:-) Boldog babavárást!
2013. ápr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!