Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megvette vki az októberi...

Megvette vki az októberi Kismama magazint? Érdekelne, hogy mekkora az ajándék táska, amit adnak hozzá!?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is kerestem már az ujságot,de még nem láttam sehol.Én is kiváncsi lennék a táskára.
2009. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia én már megvettem a magazint és a táska nem ajándékba van hozzá hanem külön kell megvenni 1400-ftért hát én nem vettem meg csak a magazint
2009. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én amit láttam, ott egybe volt nejlonozva az újság a táskával, így kerül 1990ft-ba. Külön újságot nem láttam.
2009. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én megvettem.2000 volt a 2 együtt.a táska nem nagy.olyan közepes....rózsaszín de egyébként szép.hozzáteszem máskor nem veszem meg....az újság nem nagy szám
2009. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már bele is pakoltam és minden szükséges cucc simán elfér benne.kb.36cm magas,40cm széles és 18cm vastag. 2 részre van választva és vannak benne pántok üvegeknek, igazolványoknak.
2009. szept. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

02:36-os válaszolónak, nagyon szépen köszönöm, pontosan erre voltam kíváncsi!!!


kösziii

2009. szept. 26. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!