Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok. Van még...

18 hetes vagyok. Van még lehetőségem integrált tesztet csináltatni? Mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés
2008. jún. 14. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sajnos nem nagyon tudok hozzászólni a témához, mert én se tudom, ezért rákerestem a dologra.:)

Bemásolom neked is a linket, elég részletesen le van írva mi hogy van.

Remélem tudtam segíteni és bocsi, hogy nem saját tapasztalatot írok.

[link]

2008. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elolvastam, köszönöm. Ezek szerint lekéstem róla :(
2008. jún. 14. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen sajnos lekéstél. Nekem Zalaegerszegen a GenetikaiKözpontban csináláták . Két alkalommal kellett menni. első alkalom 12.hetesen volt egy genetikaiuh és egy vérvétel a második alkalom 16 hetesen még egy vérvétel. Az afp-t is itt nézték nekem. Remélem nincs semmi gond ami miatt meg szeretted volna csnáltatni. Boldog babavárást 19 hetes kismami

2008. jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De viszont van a quartet teszt, azt ha jól tudom 16-23.hetes korig megcsinálják.

Viszont ha csak nyugtatásnak kell, annak ott van/volt a genetikat uh. plussz ugye ha az AFP nem stimmel, akkor a magzatvízből is vesznek mintát és az is kimutatja ha valami gond van.

De remélem minden rendben van veletek! És feleslegesen ne idegeskedj azon hogy minden rendben van e! Mondom ezt én, aki aggódik ezerrel!:)) Boldog babavárást!

2008. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kicsit alacsonyabb lett az AFP, de nem vészesen, még határon belül. 0,79 MOM.
2008. jún. 14. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs keso! Olvasd el figylemesen:

[link]


20. hetig leveszik a vert, kikuldik Angliaba es par nap mulva kesz.

Igaz, nem tobbszori vervetel mas idopontokban, hanem egyszeri, de 90%-os pontossagu.

2008. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2008. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!