Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok érzem mint ha...

35 hetes vagyok érzem mint ha jönne le a baba. Ezek már a joslo fájások?

Figyelt kérdés
Naponta ugy 6 szor ilyen szuro , fájo érzés van a hasamba. Már nagyon be vagyok dagadva mnden nap alig birok menni. Régen csak este dagadt be a lábam de most már egész nap be van vizesedve hiába polcolom fel a lábam. Ahányszor rug érzem hogy a méhszájamnál van.
2008. jún. 14. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A jóslófájások olyanok mint a menzesz görcsök,csak nem pontos időben jelentkeznek.Ilyen szúrásokat énis érzek már a 30-ik héttől.Szerintem azt érezheted hogy a babád fejecskéje beilleszkedet,nekem is azt mondták attól érzem a nyomást és a szúrást.Sajnos énis dagadok már 2 hónapja,én nem tudok ellene semmit tenni.Kitartás még pár hét!!!üdv 40 hetes kismama
2008. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A jóslófájás valóban olyan, mint a mensi görcs, csak nem rendszeres.

Amit érzel, csak annyit jelent, hogy a babád süllyed lejjebb, készülődik kijönni majd a maga idejében. A szúrásokat azért érzed, mert nehéz, húz lefele.

Próbálj minél többet feküdni, az enyhíti ezt az érzést.

ma már 41 hetes kismama

2008. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!