Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj! Úgy fáj lent a petefészke...

Fáj! Úgy fáj lent a petefészkemnél, mint amikor meg akar jönni. Elvetélek?

Figyelt kérdés
Nagyon félek!!! Holnap lennék 8 hetes várandós.
2008. jún. 14. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normalis hogy a terhesseg foleg elso trimesztereben mensi szeruen faj a hasunk,es sokszor lessz majd vegig terhesseg alatt,hol abba marad hol elojon.Akkor van gond mikor nagyon nagy gorcs van,nagyon eros a fajdalom,esetlek verzel is.
2008. jún. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Vettem be Magne B6-t már egy kicsit jobb.
2008. jún. 14. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van, teljesen normális. Nől a méh, annak az érzete. Nekem kb 10 hétig tartott, aztán a terhesség végefele jött elő megint-akkor már mint jóslófájás (32 hét körül).

Ne félj, semmi baj, ez normális, akkor van gond, ha lázas vagy, nagyon erőseg görcsölsz, vgy vérzel.

(szerintem a magne b6-ot nem kell ilyenkor szedni, ez természetes folyamat, így kell lennie. Majd ha keményedsz később, vagy sokat görcsölsz, de akkor meg be kell állítani egy adagot, mondjuk nap 2X1-et vagy 3X1-et, de ne mint kalmopiry kapkodni, ha épp fáj. )

2008. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem kb 1, másfél hete fogant meg a baba. Nekem szinte óránként görcsöl a hasam. Azt mondta a doki, hogy ez a 24. héten jellemző. :D biztos nehezen alkalmazkodik a méhfal, de ne aggódjak el fog múlni.

Szerintem ne félj. Ha baj van, tuti érezni fogod. Nekem is mindenki azt mondja, hogy ilyenkor az embernek az ösztönére kell hallgatni. Nyugi!

2008. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes vagyok, és néha fáj, szúrkál a hasam, de nem vészesen, csak éppen annyi, hogy érzem azért. Ez teljesen OK, nem kell aggódni, a dokim szerint olyan rohamosan nő a babó ilyenkor, hogy a hasfal nem tud olyan gyorsan alkalmazkodni. Ennyi az egész és nyugi!
2008. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!