Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 28. héten vagyok. Apró...

A 28. héten vagyok. Apró bőrkinövés van a nyakamon. Szeretném bőrgyógyásszal eltávolíttatni, mert félő, hogy helyette a kislányom teszi meg, állandóan odatalál a kezével. Elvégeztethetem, vagy inkább bírjam még pár hónapig?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valakinek tapasztalata is van, hogy hogy zajlik az ilyen, köszönettel venném, ha megírná.
2008. jún. 13. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia én az első babámat vártam mikkor elakartam távolítanni egy jó nagy anyajegyt.Az orvos nem végezte el mert 18 hetes kismama voltam.Azt mondta az orvos hogy szülés után lehet csak.Szülés után 3 hónappal távolították el.Megvártam hogy tél legyen,mert nekem a fejemen volt,és a hajam egy részét leborotválták.Nem volt az egész csak 10 perc.Kaptam egy érzéstelenítőt,és kivágta,majd összevarta.Hetente jártam vizsgálatra,és 3 havontra vérvételre 1 éven keresztül.De neked más van,nem anyajegy,szerintem azzal nem kell sokat járni vizsgálatra.Szerintem beszélj azért az orvossal,mert nekem az anyajegyet sokat vizsgálták mirre eltávolították.
2008. jún. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp a bőrgyógyásszal beszéld meg, ő fogja tudni.

Nekem sok apró kicsi bőrkinövésem lett terhesség alatt, egy rokon bőrgyógyász azt mondta, nem kell fele semmit tenni. az egyik leszakadt , a nyakláncom akadt bele, egy másikat meg véletlen téptem le, azt hittem pattanás, egyikkel sincs semmi baj.

Konzultálj dokival, de szerintem egy sima kis bőrkinövést pillanatok alatt lekapnak.

2008. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!