Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, lehet használni a...

Kismamák, lehet használni a leg magic-et?

Figyelt kérdés

Ismerősömtől megkaptam a régi leg magic-jét, mert neki nem kellett... Nekem viszont rakódik a combomra, és a fenekemre is bőven, mióta babát várok. Imádom a kisbabám, és soha nem okoznék neki bajt, úgyhogy ezért kérdezem, hogy lehet-e használni? Úgy tudom a mozgás jó a kicsinek is, és ez főleg lábmozgásos. Vélemények?


Ja... Aki már elfelejtette, ez az a gép: [link]


2013. ápr. 15. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sőt Tilos! Ilyenkor megnő az izomaktivitás az alhasban is. Várj amíg meg nem szülsz utána mehet.
2013. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van, de nem használom, ez most nem erről szól. Járj inkább kismamajógára, vagy tornára, esetleg tölts le videókat. A csípőt eléggé megterheli a terhesség, és a leg magick nem kíméli. Halaszd a terhesség utánra.
2013. ápr. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a leg magic-el az a baj, hogy a hasizmot is dolgoztatja ami szerintem nem jó a babának.

Egy darabig én is próbálkoztam tornázni, de nagyon hamar elkezdett tőle keményedni a hasam... :(

már a védőnőm sem piszkál, mert tudja, hogy tornázni nem tudok és a savam miatt sokat eszek kenyeret ugyanis refluxos vagyok és semmit nem tudnak adni rá amitől jobb lenne.

Sajnos kétszer akkora a fenekem és a combom mint volt pedig vékony voltam a terhesség előtt.

Próbálok nem bánkódni... Szerencsére a párom nagyon szeret és biztat ez sokat segít. Remélem sikerül lefogynom szülés után...

32 hkm +20kg

2013. ápr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Én ugyanezekkel a problémákkal a 25. héten +3 kilónál tartok, még szerencse, hogy a terhesség előtt felszedtem némi felesleget.

Én hiába eszek bármit, savasan kihányom. Azon csodálkozom, hogy még van nyelőcsövem, gyakorlatilag ülve alszom, szerintem te jártál jobban.

2013. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát lehet... én szerencsére nem hányok, de úgy nézek ki mint egy tankhajó... :(

Sajna nem használ semmi, én is ülve alszom nekem a sav marja az orrnyálkahártyámat is (és útközbe minden mást is) így állandóan vérzik és dugul az orrom... :(

A gaviscon ami időnként segít egy kicsit, hogy legalább el tudjak aludni. Azt próbáltad már?

Kitartás...

2013. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!