Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség változtatta meg a...

A terhesség változtatta meg a párom?

Figyelt kérdés
Eddig sohasem tudta kimutatni az érzésit, goromba volt, és nem törődött semmivel. Mikor kiderült, hogy terhes vagyok, semlegesen reagált, úgy gondoltam, nem is örül neki. Sohasem hozta szóba a babát, sőt volt egy időszak, amikor annyira elhidegültünk egymástól, hogy napokig egymáshoz sem szóltunk, már azt hittem menthetetlen a kapcsolatunk. Úgy éreztem, hogy sem a babát nem akarja, sem engem. Néhány hete, mintha csoda történt volna, teljesen megváltozott, egy olyan oldalát mutatta meg, amit még eddig soha. Nagyon-nagyon kedves, segítőkész, aggódik értünk, figyelmes, rengeteget segít, elhalmoz szebbnél szebb gyümölcsökkel, mondván a babának hozta, mert kell neki a vitamin. Ez nekem nagyon jól esik!Simogatja a hasam, nevekről beszél, hallgatózik, hátha hall már valamit. Eddig meg szóba sem hozta. Most 17 hetes vagyok. Lehet, hogy még csak most tudatosult benne, hogy apa lesz?
2008. jún. 13. 15:13
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Ne gondolkozz azon, mi az oka, csak örülj! :) Nagyon sok kismama arról panaszkodik, hogy a párja megváltozott, de sajnos pont az ellentétes irányba. Nem törődik velük, elhidegült, stb. Te szerencsés vagy, ne kérdezgesd a párod, miért változott meg, csak fogadd el, hogy most jó, és így boldogan várhatjátok a babát :)

2008. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát nagyon úgy néz ki, örülj neki. És majd nézd meg az arcát, amikor először érzi, hogy mocorog a baba. Gratulálok! Boldog babavárást.
2008. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Azért szerintem mégis jobb lenne, ha óvatosan érdeklődnél. Azt írod, hogy előtte goromba volt. Ha ez a változás tartós lesz, akkor nyert ügyed van, de a szülés után sok a nehézség, jó lenne, ha akkor is kitartana a lelkesedése! Azt tudni, hogy milyen nemű babát szeretne?
2008. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Szia

Igy van ne foglalkozz vele,h akkor mi volt,orulj neki,h megjott az "esze".

Van akinel ennyi ido kell,h tudatosuljon benne,h igen is apa lesz.

A parom velem tenyleg mindig csak kedves,segitokesz,de elmondta nekem,h nagyon meg volt am ijedve,h apuka lesz,igaz En ebbol semmit nem vettem eszre.

Na es tenyleg az lesz majd a csoda neki is es nekd is amikor eloszor erzi majd a babat a pocakodban.

Nagyon boldog babavarast kivanok

28 hetes kismama

2008. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Biztos hogy most tudatosult benne hogy a gyereke benned fejlődik.örülj neki és próbálj meg minnél többet törödni vele hogy érezze ő is nagyon fontos nem csak a baba.Most már minden rendben lesz.Sok boldogságot.
2008. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örüljj neki nagyon, hogy most kezdd tudatosulni benne. :)
2008. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok férfinek idő kell, hogy hozzászokjon a gondolathoz, hogy megváltozik az élete.
2008. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!