Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18. héten sima (2D-s)...

A 18. héten sima (2D-s) ultrahangon a doki látja ha valami gond van a babával?

Figyelt kérdés

AFP-n voltam már de az eredményem nincs még meg, és csak 26-án kell mennem majd a genetikai ultrahangra és akkor tudom meg az eredményt is, csak addig meg izgulok.:(

Dokihoz viszont már kedden megyek a magánrendelőjébe és ott csak sima uh lesz most, meg beszélgetünk.


2008. jún. 13. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha valami durva rendellenesség lenne azt biztos látná de ne idegeskedj feleslegesen mert az nem jó neked se meg a babónak se! Ha nem győz meg a sima ultrahang akkor menj el erre a 4d-s uh-ra már van azt hiszem 8000FT-tól és ott izig vérig megnézheted(meg az ultrahangos is) a kis bújjkálót!
2008. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Pont ezért van kitalálva a 18. heti genetikai uh, hogy kiszűrje ha valami rendellenesség van. Egyébként azt 2 d-ben nézi az orvos, nekem kb 25 perces volt és a végén kapcsolt át 4d-re és megmutatta a kispofiját.

Üdv, 36 hetes kismama

2008. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja értem már. Én azt hittem a genetikai uh 4D-s.. de akkor jólvan.:) Egyébként azért is megyek, mert szeretnék már képet kérni róla, ugyanis még nincs.:(
2008. jún. 13. 16:40
 4/4 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat! Boldog babavárást Nektek!:)
2008. jún. 13. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!