Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Horváth Mihálynál (magánre...

Dr. Horváth Mihálynál (magánrendelő XVII. ker.) szeretnék szülni az István Kórházban. Meg leszek vele elégedve?

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Én is hozzá járok, nála fogok szülni.

Sogórnőm már a második babáját szülte nála a Szent István Kórházban, nagyon megvolt elégedve, mind a doktor úrral, mind a szülésznővel.

Nekem nagyon szinpatikus a doki, én szeretek hozzá járni, teljes mértékben megbízható orvos.

Hozzá jársz Te is?


Boldog babavárást! 15 hetes kismama

2008. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Helo!

Én is hozzá járok,és nagyon csípem a doktor urat.Komolyan mondom,ilyen jó fej,közvetlen dokit még nem láttam,mindig tök felszabadultan jövök el tőle és nem félek semmitől,a párom is nagyon kedveli,szerintem jó lesz nála szülni.Nagyon ajánlom.

24 hetetes kismami

2008. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 2 hét múlva fogok hozzá menni először.
2008. jún. 13. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
xD Én is ott születtem..Ő anyukám orvosa..Bocsi ezt muszály volt leírnom..
2010. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy meg rendes..Amennyire ismerem..
2010. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!