Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma meglatogatott egy rokon,...

Ma meglatogatott egy rokon, aki penteken kemot kapott es hetfotol pentekig sugarat.11hetes vagyok, lehet ettol baja a picinek?

Figyelt kérdés
Puszit adtam neki amikor megjott, utana 3 meterre ultem tole, 1 oran keresztul. Ez most jutott eszembe, hogy gond lehet, nagyon megremultem. Mit gondoltok?
2013. ápr. 7. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

????

Nem.

2013. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy sugározna.
2013. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Masodiknak: azert kerdezem, mert az ilyen kezelesek utan par napig sugarzik a beteg es ha jol tudom, kisgyerekkel es varandossal nem erintkezhet, mert karos.
2013. ápr. 7. 22:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor az ott dolgozók családja 30-40. évig amíg ott dolgozik anyuka sugárzásnak vannak kitéve?

Nem nem lesz baja

2013. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat jo, megnyugodtam. Koszi
2013. ápr. 7. 23:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond, nem sugároz. És legközelebb nyugodtan ülj hozzá közelebb. Nem elég a baja, még ilyen reakciókat is kap mellé.
2013. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem kapott reakciokat, nem kell elbol elitelni! Az egesz joval az utan jutott eszembe, hogy elment. Egyebkent fel se kelhetek az agybol, sehogy nem tudtam volna mellette ulni. Egy masik nagynenem is kapott ilyen kezekeseket,.es o mindig kulon szolt, hogy gyerek kismama ne latogassa, ne menjen a kozelebe, ezert merult fel bennem a kerdes. Lehet mondani, hogy tulaggodom, de nehezsegek es hosszu ido utan jott ossze es lassan 2 honapja fekszem, mert ossze-vissza verzek, ilyen ovatlan hibat nem szeretnek ejteni...
2013. ápr. 8. 12:22
 9/11 anonim ***** válasza:
A másik ismerősöd valszínűleg azért mondta, h kemosók közé ne menjen kismama és csecsemő, mert a kemo alatt legyengül az immunrendszer, ők fogékonyabbak a betegségekre, amit aztán szépen tovább is tudnak adni. Nem akartam rosszindulatú lenni, úgyh bocsánatot is kérek tőle, csak az írásodból az jött le nekem, hogy direkt tartottad a 3 méter távolságot. Mégegyszer elnézést.
2013. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt, itt elmondják, hogy a sugárkezelt beteg nem veszélyes a kismamákra:


[link]


A kemoterápiát nem tudom.

2013. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!