Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok....

32 hetes kismama vagyok. Lehet szedni valamit hát-, és keresztcsontfájásra? Van valami ami segít?

Figyelt kérdés
Ezt nem lehet kibírni... /eddig azt gondoltam, hogy jól tűröm a fájdalmat: (/
2008. jún. 12. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szedni semmit, de úgyse segítene. Viszont vegyél egy nagy labdát, ha azon ücsörögsz sokat, az segít. Nekem is az vált be. És kitartást!:-)

37 hetes kismama

2008. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem keresztcsoti fájdalomra nem igazán hatnak csak nagyon erős fájdalom csillapítók valószínű tágulnak a csontjaid is készülnek hogy kiférjen a babó de esetleg vegyél be Panadol tablettát azt lehet szedni meg egy picit masszírozzátok csak ovatossan ne durván vagy próbálj finom csípőkőrzéseket csinálni! Ennyit tudok én segíteni de ha nagyon nem bírod kérdezd meg a dokid vagy a védőnődet!
2008. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!