Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggódom. Mennyi esélye...

Nagyon aggódom. Mennyi esélye van, hogy Down-kóros lesz a baba?

Figyelt kérdés
Igazán az AFP miatt aggódom, 0,79 lett. Nyaki redő 1,8 mm lett. Genetikára fognak küldeni?
2008. jún. 12. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, ezzel semmi baj nincs, ha ott nem látnak semmit, akkor el is felejtheted. De ebből a két adatból senki meg nem mondhatja neked, hogy mennyi az esély egész konkrétan, arányszámra az integrált teszt, négyes teszt van kitalálva. Ne aggódj amúgy, ezek az eredmények nem rosszak abszolút. De genetikára menj el, már csak azért is hogy megnyugodj.
2008. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj,nyaki rado 3mmig jo.Huszonevesen 1 az 1400 hoz az esely hogy down koros lessz,30 folott no az esely denem sokkal.
2008. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!


az én AFp-m 15+3 hetesen 0,77 lett. nem küldtek sehová!

nem rossz értékek ezek!

2008. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Semmi gond ezekkel az eredményekkel!Nyugodj meg:-)

Boldog babavárást!

2008. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia! Csak hogy teljesen megnyugtassalak:Az én afp-m 0,68,nyaki redő 1,8 mm.Semmi baja a pocaklakómnak.

Ne aggódj.

20 hetes kismama

2008. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igazán nem akarok kötöszködni, de amíg meg nem születik a baba, honnan tudjátok, hogy semmi baja?
2008. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor fogjunk kezet a mi AFP 0.72 a nyaki redő pedig 2.3mm volt voltam már genetikán meg 4d-n is azt mondták nincs semmi baja a babának vagyis nyíltan nem fogalmaztak de valahogyan burkoltan "a magzat anatómiailag tökéletes" vagyis ha Down-kóros lenne akkor úgy tudom rövidebbek a csöves csontok(combcsont, felkar...) meg kisebb a feje jóval meg még szívrendellenességet is mondanak meg stb. De hiába ha a Jó Istenke mondaná is hogy nyugodj meg gyermekem a babád egészséges akkor is csak akkor nyugszom meg ha a kezembe tartom őt! Hány hetes vagy? Ja jó tanács akárhova küldenek kérdezz és kérdezz mert engem leráztak pedig rengeteg kérdésem lett volna! Jó lenne tudni mi lesz és mi van veletek! Szia
2008. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
17 hetes vagyok. A genetikán mit kérdeztek? Vagy ez a 19. heti genetikai uh. volt?
2008. jún. 12. 19:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez az AFP utáni genetikai uh volt! Nem igazán kérdeztek semmit egy mogorva krapek csinálta! Mikor azt mondta a dokim hogy menjek fel Pestre is genetikára nem tudtam elérni az I. szülészetet(kb. két hétig próbáltam időpontot kérni de nem vették fel a telefont ez a Magyar eü. tisztelet a kivételnek én is eü.-s vagyok egyébként) úgy hogy elmentem erre a 4d-s genetikai uh-ra ott rögtön fogadtak (igaz 10.000ért de nem érdekelt) ott mondott mindent a nő és kérdezett is én mondtam neki hogy alacsony lett az AFP azt mondta hogy ezt a vizsgálatot már jó formán csak nálunk csináljál külöldön már semmi jelentősége! Ja és mire elértem az I. női-t a barossban (23 hetesen) azt mondták hogy ennek már nincs jelentösége nem indokolt a vizsgálat mert túl nagy terhesség menjek el a körzetbe uh-ra és ha nem találnak semmit akkor oda nem kell mennem. Ja azt hozzá teszem hogy nekem 2 alacsony AFP -m volt és vidéki lévén vérvételenként 2 hét volt mire megjött az eredmény!
2008. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a szomszédom amikor a lányával volt terhes 6.9 volt az AFP-je és makk egészséges lett a bab, már 2 éves! dia
2008. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!